Szukaj

Gwiazdy na premierze sztuki: Janiak i Malinowska, Trzaskowscy, Różczka i niesamowita Krafftówna

Gwiazdy na premierze sztuki

Gwiazdy na premierze sztuki

Gwiazdy na premierze sztuki Kwadrat: Olivier Janiak i Karolina Malinowska, Rafał i Małgorzata Trzaskowscy, Magdalena Różczka i niesamowita Barbara Krafftówna. Jak wyglądali przybyli do teatru?

Premiera sztuki Kwartet na nowej scenie Teatru Ateneum przyciągnęła znamienitych gości. To dzieło Ronalda Harwooda w reżyserii Wojciecha Adamczyka zainaugurowało działalność nowej sceny teatru. Scena 20, która mieści się w budynku Związku Nauczycielstwa Polskiego, jest czwartą sceną Teatru Ateneum.

Uroczyste otwarcie Sceny 20 obwieścił gong teatralny, w który uderzyli m.in. prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski oraz dyrektor Teatru Ateneum Paweł Dangel. Było bardzo dostojnie.

Kto pojawił się na premierze sztuki Kwadrat?

Na widowni zasiedli zaś między innymi: niesamowita, legenda polskiego teatru, kabaretu i kina, Barbara Krafftówna, Jan Holoubek, Magdalena Różczka, Olivier Janiak, Karolina Malinowska, Małgorzata Trzaskowska, Rafał Trzaskowski.

 

Premierowa sztuka to historia artystów-weteranów, którzy kiedyś tworzyli na scenie genialny kwartet w operze Rigoletto Giuseppe Verdiego, a po latach spotkali się w domu spokojnej starości. To klasyka gatunku. 70-letni wirtuozi śpiewu operowego, pomimo wzajemnych animozji i zgryźliwości, łączą siły, aby raz jeszcze odtworzyć kwartet Verdiego i udowodnić, że prawdziwa sztuka jest nieśmiertelna.

Obsada nie mniej znakomita niż goście na widowni: Magdalena Zawadzka, Marzena Trybała, Krzysztof Gosztyła i Krzysztof Tyniec.

Zdjęcia w naszej galerii.


Małgorzata i Rafał Trzaskowscy na premierze sztuki Kwartet

Małgorzata i Rafał Trzaskowscy na premierze sztuki Kwartet

Karolina Malinowska i Olivier Janiak na premierze sztuki Kwartet

Karolina Malinowska i Olivier Janiak na premierze sztuki Kwartet

Barbara Krafftówna na premierze sztuki Kwartet

Barbara Krafftówna na premierze sztuki Kwartet

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×