Gwiazdy na premierze w Teatrze Kwadrat: Katarzyna Zielińska, Joanna Racewicz, Aldona Jankowska, Marcin Kwaśny, Paweł Małaszyński…

premiera sztuki Czego nie widać w Teatrze Kwadrat

premiera sztuki Czego nie widać w Teatrze Kwadrat

Premiera sztuki Czego nie widać

Gwiazdy kochają chodzić do teatru. Nic dziwnego, w końcu polski repertuar nie ma sobie równych. Tym razem to Teatr Kwadrat proponuje swoją nowość – Czego nie widać.

Kultowa farsa Czego nie widać, autorstwa wybitnego brytyjskiego dramaturga Michaela Frayna, wreszcie trafiła na deski Teatru Kwadrat. Premiera odbędzie się 19 listopada, a swoją obecnością zaszczyci ją sam autor. Reżyserem przedstawienia jest Andrzej Nejman, a w obsadzie znaleźli się: Andrzej Andrzejewski, Ilona Chojnowska, Paweł Domagała, Katarzyna Glinka, Michał Lewandowski, Jacek Łuczak, Lucyna Malec, Grzegorz Wons i Marta Żmuda Trzebiatowska.
Sztuka Czego nie widać przybliża życie artystów i zakulisową rzeczywistość w trzech odsłonach. Aktorzy pod przewodnictwem zblazowanego reżysera przygotowują spektakl Co widać podczas tournée na prowincji. Najpierw widzimy etap przygotowań – próbę generalną i techniczną w jednym. Następnie, dzięki obrotowemu mechanizmowi dekoracji, rewers tej samej sceny, który obnaża zakulisowe relacje bohaterów. W ostatniej odsłonie oglądamy właściwe dzieło sceniczne, które składa się w zasadzie z samych wpadek. Dla całego zespołu zmierzenie się z farsą wszechczasów było nie lada wyzwaniem – czytamy w opisie sztuki 

Nic więc dziwnego, że na premierze pojawiło się mnóstwo gwiazd. Nie zabrakło takich znanych nazwisk, jak: Marta Żmuda Trzebiatowska, Katarzyna Glinka, Katarzyna Zielińska z ukochanym, Andrzej Nejman, Joanna Racewicz, Marcin Kwaśny czy Paweł Małaszyński. 

W naszej galerii zdjęcia z tego wydarzenia.

Zobacz: Kasia Glinka pokazała się w samej bieliźnie. WOW! Co za ciało! Co za figura! 


Źródło: Agencja TVN / x-news.pl

Marcin Kwaśny - premiera sztuki Czego nie widać w Teatrze Kwadrat

Marcin Kwaśny – premiera sztuki Czego nie widać w Teatrze Kwadrat


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×