Gwiazdy na premierze spektaklu „Wariatkowo Sp. z o.o.”: Anna Korcz, Jacek Rozenek, Aleksandra Kisio, Waldemar Błaszczyk

Komentarze

 • Gość-M pisze:

  Zastanawia mnie jedno, większość komentarzy jest niepochlebnych wobec wyglądu niemal wszystkich tych osób ale zwróćcie uwagę na jedno, większość z nich to prawdziwi aktorzy, głównie teatralni a nie celebryci „poprawieni” przez operacje i wszelkie zabiegi „poprawiające urodę”… wniosek nasuwa się tylko jeden – podoba się większości to co poprawione a nie prawdziwe… jakie to smutne.

 • Gość pisze:

  Zgadzam się iż coś nie tak ze zdjęciami poszło. Generalnie wszyscy wyszli źle na ściance. Każda z osób wygląda na dużo więcej lat niż ma a tak nie jest bo widziałam inne zdjęcia tych samych osób i zdecydowanie fajniej na nich wyglądali. Zaskoczona jestem wyglądem Pani Zosi Czernickiej. Figura rewelacja choć zawsze miała fajną. Natomiast szczerze jej nie poznałam /chyba że to nie ta osoba o której myślę tj dziennikarka o której swego czasu rozpisywała się kolorowa prasa za sprawą jej związku z pewnym znanym piosenkarzem/. Niestety twarz tak odmieniona, że kompletnie niepodobna do tej buzi stworzonej przez naturę. Gdybym nie spojrzała na opis to bym nie wiedziała kto to jest. Niektóre panie mają chyba jakieś straszne kompleksy z powodu swojego wyglądu i zaczynają poprawiać naturę. Niestety w tych poprawkach chyba się zatracają co niestety nie wychodzi im na dobre. Pani Zosia miała oryginalną ciekawą urodę i szkoda, że ją tak mocno zmieniła.

 • Ulcia pisze:

  A nie widzę Smaszcz, czyżby już brakło jej jadu, czy już nikt nie chce jej słuchać bo klepie ciągle to samo w koło Macieju.

 • Gość pisze:

  Aldona Orman przestań kobieto tlenić tak te włosy. Masakra

 • Gośćmisia pisze:

  anna korcz jak stara babcia brzydko sie starzeje

 • Gość pisze:

  Panie Rozenek??? już wszystko w porządku?? zdrowie i finanse??

 • Gość pisze:

  Wszyscy wyglądają źle ,może to rzeczywistość a może zły fotograf

 • Gość pisze:

  Anna Korcz wygląda na kobiete 60 + co się z nią dzieje? ubrana koszmarnie.Cała w czerni to zdecydowanie już nie kolor dla starszych pań

×