Gwiazdy na premierze spektaklu „Ślub doskonały”: Antek Królikowski, Agnieszka Kaczorowska, Joanna Moro, Anna Głogowska

Gwiazdy na premierze Ślub doskonały

Gwiazdy na premierze Ślub doskonały

Antek Królikowski, Agnieszka Kaczorowska, Joanna Moro, Anna Głogowska... Gwiazdy na premierze spektaklu Ślub doskonały. Zdjęcia.

W piątek 25 listopada odbyła się premiera spektaklu Ślub doskonały. Na deskach teatru plejada polskich gwiazd, a na pierwszym w nowej obsadzie przedstawieniu znani i lubiani. Kto się pojawił?

Gwiazdy na premierze spektaklu Ślub doskonały. Zdjęcia

Ślub doskonały to jedna z najbardziej znanych komedii na świecie, a jej autorem jest brytyjski dramaturg Robin Hawdon. Sztuka cieszy się nieustającą popularnością począwszy od scen Brodway’u aż po każdy zakątek globu.

Sztuka zaczyna się od poranka po upojnej nocy dwojga ludzi zakochanych w sobie od pierwszego wejrzenia. Jedna osoba pamięta, druga nie. Ta, która nie pamięta następnego dnia, ma brać ślub i tutaj zaczyna się przygoda – opowiadała Edyta Herbuś w rozmowie w Dzień Dobry TVN.

Zapowiada się ciekawie? To jeszcze nie wszystko, bo w spektaklu zadebiutował Qczaj. To jeden z najbardziej znanych trenerów fitnessu i kulturystów w sieci. Dzięki swojej działalności w social mediach szybko zgromadził wokół siebie ogromną liczbę sympatyków. Internauci chętnie dbają z nim o formę, a on urzekł ich także ogromnym poczuciem humoru. Na prowadzonym przez niego koncie zdecydowanie nie można się nudzić. Na scenie także pokazał ogień.

Kto pojawił się na premierze: Antek Królikowski, Agnieszka Kaczorowska, Joanna Moro, Anna Głogowska, Bilguun Ariunbaatar, Olga Kalicka, Joanna Moro, Marek Włodarczyk, Anna Oberc, Magdalena Waligórska-Lisiecka, Jacek Kopczyński, Rafał Mroczek.

Zdjęcia w galerii.


Agnieszka Kaczorowska - premiera spektaklu Ślub doskonały

Agnieszka Kaczorowska - premiera spektaklu Ślub doskonały

Antoni Królikowski - premiera spektaklu Ślub doskonały

Antoni Królikowski - premiera spektaklu Ślub doskonały

Anna Głogowska - premiera spektaklu Ślub doskonały

Anna Głogowska - premiera spektaklu Ślub doskonały

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×