Gwiazdy na premierze spektaklu „Niepamięć”: Żmuda Trzebiatowska, Kuna, Wolszczak, Racewicz

Gwiazdy - premiera spektaklu „Niepamięć”

Misheel Jargalsaikhan, Izabela Kuna, Marta Żmuda Trzebiatowska, Grażya Wolszczak... Gwiazdy na premierze spektaklu Niepamięć.

12 listopada odbyła się premiera najnowszego spektaklu w reżyserii Piotra Ratajczaka pt. Niepamięć, który powstał przy współpracy warszawskiego Teatru Garnizonu Sztuki oraz Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi. Na imprezie nie zabrakło gwiazd. Kto przybył na premierę?

Gwiazdy na premierze spektaklu Niepamięć. Kto się pojawił?

Po zluzowaniu restrykcji wprowadzonych z uwagi na pandemię koronawirusa, gwiazdy w końcu mogły ponownie zacząć pojawiać się na wydarzeniach branżowych. Znanych z pierwszych stron gazet osób nie mogło również zabraknąć na premierze spektaklu Niepamięć.

Przed obiektywami fotoreporterów pozowali: Grażyna Wolszczak, Cezary Harasimowicz, Izabela Kuna, Marta Żmuda Trzebiatowska, Katarzyna Żak, Paweł Deląg, Misheel Jargalsaikhan, Karolina Gorczyca, Katarzyna Zdanowicz, Joanna Racewicz, Daria Ładocha, Hanna Konarowska, Anna Oberc, Antoni Pawlicki, Marta Kuligowska, Marcin Korcz, Katarzyna Niezgoda, Magdalena Kumorek, Edyta Olszówka, Rafał Królikowski.

Zdjęcia w naszej galerii.

O czym jest spektakl Niepamięć?

Sztuka powstała przy współpracy dwóch teatrów, które cieszą się ogromną popularnością. W obsadzie spektaklu pojawili się: Agnieszka WiędłochaKarolina Gorczyca, Magdalena Kumorek, Rafał Królikowski, Krzysztof Czeczot, Marcin KorczKrystian Pesta.

W opisie zamieszczonym na stronie Teatru Garnizonu Sztuki zamieszczono krótki opis spektaklu. Jaką historię tym razem przedstawią aktorzy?

Popularny i wielokrotnie nagradzany. Aktor. Człowiek sukcesu. Celebryta. Z piękną żoną i poukładanym życiem. Zwykła, niezobowiązująca kolacja z Byłą i jej nowym chłopakiem nie może przecież tego zmienić! Czyżby

Niewinne wspomnienia i refleksje nad dawnym życiem otworzą niezabliźnione rany, które bolą po wielu latach – nawet jeśli nie do końca wiemy, czy wspomnienia te są prawdziwe.

Bo czymże tak naprawdę jest pamięć? To zdolność przechowywania w mózgu naszych wspomnień, wydarzeń z naszego życia, osób, rzeczy.
Zapamiętywanie, to cała masa licznych działań, które świadomie lub nieświadomie uruchamiamy. Czasem przywołując coś z pamięci mylimy fakty z naszymi fantazjami lub reinterpretujemy wydarzenia w celu ochrony naszych emocji.

Czasem wypieramy informacje, których nie chcemy pamiętać, bo są dla nas bolesne.

Przeszłość powróci z tak mocnym akcentem, że dotychczasowe życie naszych bohaterów okaże się kruchą i łatwą do zniszczenia konstrukcją. A emocji, podczas całego przedstawienia na pewno nie zabraknie.

Wybralibyście się na ten spektakl?


Marta Żmuda Trzebiatowska - premiera spektaklu „Niepamięć”

Karolina Gorczyca - premiera spektaklu „Niepamięć”

Edyta Olszówka - premiera spektaklu „Niepamięć”

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×