Gwiazdy na premierze spektaklu „Na pełnych obrotach”: Mateusz Banasiuk, Olga Kalicka, Tadeusz Chudecki…

Gwiazdy na premierze Na pełnych obrotach

Gwiazdy na premierze Na pełnych obrotach

Gwiazdy pojawiły się w Nowy Rok na premierze spektaklu Na pełnych obrotach: Mateusz Banasiuk, Olga Kalicka, Tadeusz Chudecki... Zobaczcie zdjęcia. 

Sylwester dla wielu gwiazd upłynął pod znakiem pracy. Muzycy i wokaliści mogli wybierać podczas dwóch dużych imprez organizowanych przez konkurencyjne stacje telewizyjne. Sylwester Marzeń z Dwójką przyciągnął do Zakopanego największe sławy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Podobnie było również na Stadionie Śląskim w Chorzowie, gdzie zaprosiła widzów stacja Polsat. Do północy w tych dwóch miastach rozbrzmiewała głośna muzyka, przy której bawili się fani. Mniejsze lub większe koncerty odbywały się także wielu innych miastach Polski.

Wczorajszy wieczór na Instagramie zdecydowanie upłynął pod znakiem zdjęć z imprez. Znani i lubiani chętnie chwalili się kolejnymi kadrami, pokazywali, jak bawią się w gronie najbliższych, lub wręcz przeciwnie starają się, jak najszybciej zasnąć i obudzić się już w Nowym Roku. Dzisiaj natomiast social media zalała fala noworocznych życzeń. Gwiazdy 1 stycznia pojawiły się także na premierze spektaklu Na pełnych obrotach.

Gwiazdy na premierze spektaklu Na pełnych obrotach

Nowy rok dla większości jest czasem odpoczynku i odsypania po hucznych imprezach. Część gwiazd postanowiła spędzić jednak dzisiejszy wieczór w bardziej produktywny sposób. Pojawiły się one w warszawskim Teatrze Komedia na premierze spektaklu Na pełnych obrotach. Na scenie w rolach głównych można było zobaczyć: Katarzynę Kwiatkowską, Sandrę Staniszewską, Annę Mrozowską, Tomasza Dedka, Jana Jankowskiego, Tomasza Dutkiewicza, Rafała Cieszyńskiego.

Na premierze na widowni zasiadali między innymi: Mateusz Banasiuk, Olga Kalicka, Tadeusz Chudecki, Stanisław Banasiuk. Zdjęcie zobaczycie w naszej galerii.

O czym jest spektakl Na pełnych obrotach?

Sztuka opowiada o zabawnych perypetiach znanego i lubianego prezentera talk-show, Patricka Sumner. Przed nim jedno z najważniejszych spotkań w karierze, na którym musi jak najlepiej zaprezentować się przed nowym szefem. Od tego zależy przebieg jego dalszej kariery, która w ostatnim czasie wisi na włosku. Gdy nowy szef pojawia się w mieszkaniu, dochodzi nie tylko do ważnego spotkania na szczeblu zawodowym, ale też szeregu niefortunnych wpadek z udziałem żony, kochanek i przyjaciela. To wszystko powoduje, że widzowie na pewno nie będą się nudzić.


Olga Kalicka - premiera Na pełnych obrotach

Olga Kalicka - premiera Na pełnych obrotach

Mateusz Banasiuk - premiera Na pełnych obrotach

Mateusz Banasiuk - premiera Na pełnych obrotach

Mateusz Banasiuk, Tadeusz Chudecki- premiera Na pełnych obrotach

Mateusz Banasiuk, Tadeusz Chudecki- premiera Na pełnych obrotach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×