Szukaj

Gwiazdy na premierze spektaklu: Małgorzata Foremniak, Grażyna Wolszczak, Stefano Terazzino

Gwiazdy na premierze spektaklu

Gwiazdy na premierze spektaklu

Anita Sokołowska, Małgorzata Foremniak, Grażyna Wolszczak... Gwiazdy pojawiły się na premierze spektaklu Dobrze się kłamie. Kto jeszcze wziął udział w premierze i na jakie stylizacje postawiły znane osoby?

Dobrze się kłamie, to astronomicznie zabawny spektakl o układach międzyludzkich. Na scenie spotykają się się wybitne aktorskie postacie, które prezentują historię dotykającą problemów małżeńskich par w średnim wieku. To połączenie lekkiej komedii z gorzkim dramatem, któremu towarzyszą błyskotliwe dialogi.

Gwiazdy na premierze spektaklu Dobrze się kłamie

Premiera, która odbyła się w czwartek,5 grudnia, przyciągnęła całą plejadę gwiazd. Wśród nich była Małgorzata Foremniak, która na tę okazję wybrała przyciągającą uwagę stylizację. Ubrała się w czarną koszulkę, na którą założyła ciemną kurtkę.

Dobrała do niej błyszczącą spódnicę, kończącą się za kolano, a także małą torebkę. Gwiazda postawiła na spięte włosy, a także makijaż z podkreślonym okiem.

Małgorzata Foremniak - Dobrze się kłamie

Małgorzata Foremniak – Dobrze się kłamie

To jednak niejedyna gwiazda, która pojawiła się w teatrze. Oprócz niej, obecni byli także: Grażyna Wolszczak, Anita Sokołowska, Stefano Terazzino, Agnieszka Michalska, Mateusz Banasiuk, Olga Bołądź, Wojciech Zieliński, Katarzyna Kwiatkowska, Marcin Perchuć, Bartłomiej Topa, Szymon Bobrowski.

Olga Bołądź, Wojciech Zieliński, Katarzyna Kwiatkowska, Marcin Perchuć, Anita Sokołowska, Bartłomiej Topa, Szymon Bobrowski - Dobrze się kłamie

Olga Bołądź, Wojciech Zieliński, Katarzyna Kwiatkowska, Marcin Perchuć, Anita Sokołowska, Bartłomiej Topa, Szymon Bobrowski – Dobrze się kłamie

Zdjęcia w galerii.

Zobacz: Gwiazdy na VIVA! Photo Awards 2019: Natalia Siwiec, Anna Kalczyńska, Karolina Szostak

 

 


Agnieszka Michalska - Dobrze się kłamie

Agnieszka Michalska - Dobrze się kłamie

Grażyna Wolszczak - Dobrze się kłamie

Grażyna Wolszczak - Dobrze się kłamie

Paulina Drażba - Dobrze się kłamie

Paulina Drażba - Dobrze się kłamie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×