Gwiazdy na premierze spektaklu „Boeing Boeing”: Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski, Paweł Deląg

Gwiazdy na premierze Boeing, Boeing

Gwiazdy na premierze Boeing, Boeing

Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski, Paweł Deląg... Gwiazdy na premierze spektaklu Boeing Boeing. Zdjęcia.

W poniedziałek 16 maja miał miejsce premiera spektaklu Boeing Boeing. To hit teatralny, który od lat przyciąga tysiące widzów. W 1991 roku sztuka została wpisana do Księgi rekordów Guinnessa jako najczęściej wystawiany spektakl w historii. Autorem jest Marc Camoletti, a przekładu na język polski dokonał znany z brawurowych dialogów w Shreku, Bartosz Wierzbięta.

Na premierze i w obsadzie nie zabrakło gwiazd. Kto się pojawił?

Gwiazdy na premierze spektaklu Boeing Boeing

Na premierze sztuki pojawiły się gwiazdy, które nie tylko znalazły się w obsadzie, ale też takie, które zaśmiewały się, obserwując, perypetie głównego bohatera. Na ściance pozowali: Adriana Kalska, Mikołaj Rznerski, Paweł Deląg, Karolina Chapko, Alan Andersz, Rafał Zawierucha, Beata Wiśnicka, Andrzej Deskur, Katarzyna Kołeczek, Alżbieta Lenska, Ina Sobala, Joanna Kuberska, Natalia Gryglewska, Dawid Woliński.

Uwaga fotoreporterów skupiła się na Adrianie Kalskiej, która wyglądała zjawiskowo w czarnej kreacji. Jeszcze kilka godzin wcześniej opublikowała na Instagramie fotografię, na której pokazała się zmęczona po probach. Na premierze nie było już śladu po wyczerpaniu, a ona błyszczała jak rasowa gwiazda.

Zdjęcia w naszej galerii.

O czym jest sztuka Boeing Boeing?

Boeing Boeing to komedia sytuacyjna, która opowiada historię Maksa, któremu wydaje się, że wie, jak żyć w poligamii, żeby było mu jak najwygodniej  korzystać z samych jej zalet, unikając wad. Za pomocą międzynarodowego rozkładu lotów bohater utrzymuje relacje z trzema narzeczonymi naraz. Każda z nich jest stewardessą w innej linii lotniczej. Pewnego dnia los płata mężczyźnie figla. Zmiany w rozkładach sprawiają, że wszystkie kobiety zjawiają się u bohatera niemal w tym samym momencie.


Adriana Kalska - premiera Boeing Boeing

Adriana Kalska - premiera Boeing Boeing

Mikołaj Roznerski - premiera Boeing Boeing

scena z: Mikołaj Roznerski, fot. Niemiec/AKPA

Paweł Deląg - premiera Boeing Boeing

Paweł Deląg - premiera Boeing Boeing

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×