Gwiazdy na premierze sztuki „O mało co…”: Maciej Kurzajewski, Kasia Cichopek, Anna Mucha, Grzegorz Wons

Premiera O mało co

Premiera O mało co

Maciej Kurzajewski, Kasia Cichopek, Olga Borys, Grzegorz Wons, Anna Mucha... Gwiazdy na premierze O mało co... Kto jeszcze się pojawił? Zdjęcia.

10 lutego na deskach Sceny Relax miała miejsce premiera spektaklu O mało co… brytyjskiego pisarza Dereka Benfielda. Gwiazdy nie tylko na scenie, ale też wśród publiczności. Przedstawienie wyprodukowała Anna Mucha, która debiutowała w tej roli Przygodą z ogrodnikiem.

Kto się pojawił?

Gwiazdy na premierze O mało co. Kto się pojawił?

Spektakl O mało co… wzbudza zainteresowanie, ponieważ można oglądać na scenie popisy jednej z najbardziej charyzmatycznych aktorek polskiej sceny, czyli Anny Muchy w duecie ze znanym z BrzydUli Filipem Bobkiem. Na premierze pojawili się: Maciej Kurzajewski, Kasia Cichopek, Olga Borys, Grzegorz Wons, Hanna Konarowska, Joanna Kuberska, Barbara Kurdej-Szatan.

Zajrzyjcie do naszej galerii.

O czym jest sztuka O mało co…?

W opisie spektaklu czytamy:

Czy sport, jedzenie i ubrania mogą zmieniać swoje przeznaczenie? Brytyjski pisarz Derek Benfield udowodnił, że tak i może to mieć bardzo zabawne konsekwencje. Przewrotna komedia „O mało co…” opowiada poplątane losy Briana i jego żony Hilary. Ich życie zaczyna się poważnie zmieniać, kiedy mężczyzna… zaczyna biegać. Jednak żona Briana nie wie, że jogging jest jedynie przykrywką męża dla jego romantycznych schadzek z kochanką o imieniu Wendy, które ten organizuje sobie w mieszkaniu przyjaciela – George’a. To dołóżmy do tego fakt, że Hilary w czasie treningów męża spotyka się w swoim mieszkaniu z Georgem (tym samym, który użycza mieszkania Brianowi) także w celach romantycznych uniesień. Stopniowo nastrój obojga małżonków zaczyna się poprawiać –Brian i Hilary udają kochające się małżeństwo, ale oboje mają swoje słodkie tajemnice.

Anna Mucha i Filip Bobek wystąpili w rolach głównych. Na scenie także Barbara Kurdej-Szatan. Reżyserii podjął się życiowy partner Muchy, Jakub Wons.


Maciej Kurzajewski - premiera O mało co

Maciej Kurzajewski - premiera O mało co

Maciej Kurzajewski - premiera O mało co

Maciej Kurzajewski - premiera O mało co

Kasia Cichopek - premiera O mało co

Kasia Cichopek - premiera O mało co

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×