Szukaj

Premiera „Na bank się uda” z udziałem gwiazd: Blanka Lipińska, Adam Ferency, Marian Dziędziel

Adam Ferency, Marian Dziędziel, Lech Dyblik... Gwiazdy we wtorkowy wieczór pojawiły się na premierze filmu Na bank się uda. Zobacz, w jakich stylizacjach pozowały przed obiektywami fotoreporterów. 
Gwiazda filmu Na bank się uda

Premiera filmu Na bank się uda

Na bank się uda to komedia kryminalna, która już 15 sierpnia zagości na ekranach kin. To właśnie wtedy widzowie zobaczyć będą mogli historię trzech starszych panów, którzy dokonają napadu na tytułowy bank. Doskonale uzbrojeni, włamują się do podziemnego sejfu.

Kiedy policja dociera na miejsce, wychodzi na to, że nic nie zginęło. Czy aby na pewno? Od tego momentu połączą się losy trzech starszych panów, policyjnego informatyka, a także hakera. W ich życiu zagości też piękna dziewczyna. Co z tego wyniknie?

O tym, jako pierwsze mogły przekonać się gwiazdy, które we wtorkowy wieczór wybrały się na premierę. Nie zabrakło głównych bohaterów, w rolę których wcielą się Lech Dyblik, Adam Ferency, Marian Dziędziel. Oprócz nich, w wydarzeniu udział wzięli także: Małgorzata Buczkowska, Paulina Gałązka, Blanka Lipińska, Przemysław Sadowski, Józef Pawłowski, Klaudia Szafrańska, Szymon Jakubowski.

Zdjęcia w galerii.

Zobacz: Antek Smykiewicz pokazał zdjęcia ze ślubu! Sukni ślubnej jego żonie mogłyby pozazdrościć zagraniczne gwiazdy!

Zobacz: Zespół TULIA rozpada się! Gwiazdy Eurowizji przekazały smutną wiadomość

Zobacz: Wstrząsające wyznanie polskiej gwiazdy: „Chciałam się zabić razem z dzieckiem, żeby nie cierpiał on i ja”! Jej wpis rozrywa serce


Lech Dyblik, Adam Ferency, Marian Dziędziel - premiera Na bank się uda

Lech Dyblik, Adam Ferency, Marian Dziędziel - premiera Na bank się uda

Lech Dyblik - premiera Na bank się uda

Lech Dyblik - premiera Na bank się uda

Marian Dziędziel - premiera Na bank się uda

Marian Dziędziel - premiera Na bank się uda

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×