Gwiazdy na premierze książki „Pieniądze szczęście dają”: Socha, Kubicka, Woźniak-Starak, Wojciechowska, Kurdej-Szatan…

Gwiazdy na premierze książki Joanny Przetakiewicz

Gwiazdy na premierze książki Joanny Przetakiewicz

Gwiazdy tłumnie przybyły na premierę nowej książki Joanny Przetakiewicz. W tej ważnej chwili towarzyszyły jej przyjaciółki z show-biznesu. Do sieci trafiły zdjęcia.

Gwiazdy 2020 rok zapamiętają na długo. Właśnie wtedy w kraju wprowadzono zakazy i ograniczenia związane z pandemią koronawirusa. Odwołano wszelkie imprezy masowe, koncerty, branżowe spotkania, a nawet plany zdjęciowe. Choroba sprawiła, że niemal na dwa lata życie w show-biznesie stanęło w miejscu. Dopiero niedawno zniesiono wszelkie obostrzenia i ograniczenia związane z epidemią. Nic więc dziwnego, że znani i lubiani starają się nadrobić ten czas.

Niemal każdego dnia pojawiają się zaległe premiery, czy eventy, na których chętnie goszczą. Dzisiejsze popołudnie sprawiło, że gwiazdy bardzo tłumnie pojawiły się na premierze nowej książki Joanny Przetakiewicz Pieniądze szczęście dają. Zaradna bizneswoman od dawna przełamuje tabu związane z zarobkami i podejściem Polek do posiadania pieniędzy. Jest zdania, że to temat, który powinno się nagłaśniać, ponieważ pełny portfel zdecydowanie ułatwia życie.

Gwiazdy na premierze książki Joanny Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz to znana bizneswoman i aktywistka. Jest ona założycielką ruchu – Era Nowych Kobiet. Gwiazda oprócz tego wychowała trzech synów i stanowi wielką inspirację dla młodych kobiet. Swoją wiedzą bardzo chętnie się dzieli i jest wsparciem dla tych Polek, które chcą stanąć na własnych nogach. Dzisiaj swoją wielką premierę ma jej książka Pieniądze szczęście dają, wydana także w formie audiobooka.

Na spotkaniu z autorką pojawiła się cała plejada gwiazd rodzimego show-biznesu. Kobiety sukcesu bardzo chętnie pozowały do zdjęć fotoreporterom. Ten ważny moment celebrowały z Joanną: Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Socha, Maria Dębska, Monika Olejnik, Sandra Kubicka, Anna Dec, Grażyna Torbicka, Beata Ścibakówna, Martyna Wojciechowska, Karolina Ferenstein-Kraśko, Karolina Borkowska, Barbara Kurdej-Szatan, Paulina Koziejowska.

Nie sposób nie zwrócić uwagi na ich stylizacje. Najważniejsza gwiazda tego wydarzenia, czyli Joana Przetakiewicz postawiła na czarny dopasowany garnitur. Podobny strój wybrała Sandra Kubicka, która z kolei postawiła na połączenie bieli i czerni, natomiast Maria Dębska wybrała błękit. Agnieszka Woźniak-Starak jak zwykle pokazała klasę i do czarnych spodni i kamizelki dobrała cieniutką i zwiewną bluzeczkę w odcieniu fioletu. Basia Kurdej-Szatan i Małgosia Socha postawiły na sportową elegancję i wybrały dżinsy w zestawieniu z białymi bluzkami.

Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Grażyna Torbicka

Grażyna Torbicka

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×