Gwiazdy na premierze książki Ewy Minge: Joanna Opozda, Laura Samojłowicz, Tomasz Oświeciński

Gwiazdy na premierze książki Ewy Minge

Gwiazdy na premierze książki Ewy Minge

Joanna Opozda, Laura Samojłowicz, Tomasz Oświeciński... Gwiazdy na premierze książki Ewy Minge Gra w ludzi. Zdjęcia.

Ewa Minge to jedna z najbardziej znanych polskich projektantek mody, której sława sięga także poza granice naszego kraju. Na swoim koncie ma niezliczona ilość sukcesów – między innymi prezentacje kolekcji w trakcie tygodni mody w Paryżu i Nowym Jorku. W 2003 roku jako pierwsza Polka została zaproszona na pokaz na Schodach hiszpańskich w Rzymie. Jest także laureatką wielu branżowych nagród, między innymi Oskara Mody, Złotego Wieszaka, czy Złotego Medalu na międzynarodowych targach w Kijowie i Moskwie.

Prywatnie Minge jest matką dwóch synów z pierwszego małżeństwa: Oskara i Gaspara. Obecnie jest partnerką Jerzego Woźniaka, właściciela spółki MGK Fashion.

Projektantka jest też bardzo aktywna w social mediach. Tam często dzieli się z fanami przemyśleniami, a oni niezmiennie cenią ją za to, że nie owija w bawełnę i szczerze pisze o tym, co uważa za godne uwagi. Do tego napisała książkę, a na jej premierze nie zabrakło gwiazd. Kto się pojawił?

Gwiazdy na premierze książki Ewy Minge Gra w ludzi. Kto się pojawił?

Ewa Minge napisała o świecie, który poznała bardzo dobrze. Wraz z jego blaskami i cieniami. Nie brakuje gorzkiej refleksji o życiu.

Eva Minge ogląda życie medialnych gwiazd od podszewki i stworzyła opowieść, która toczy się na skrzyżowaniu świata mody, wielkich pieniędzy i wyrafinowanych gustów. Czasami przygląda się losom swoich bohaterów z zadziwieniem, czasami z niesmakiem, prowadząc czytelników przez kolejne salony, luksusowe hotele i wielkie imprezy. Pokazuje im przy tym, że za każdą z tych atrakcji ktoś musiał zapłacić – nie tylko majątkiem, ale i zdrowiem, a nawet swoją przyszłością. Udowadnia, że świat może się zmienia, ale ciągle obowiązuje w nim stara prawda, że nie ma niczego za darmo – czytamy o jej książce Gra w ludzi.

Na premierę swojego dzieła projektantka zaprosiła przyjaciół. Pojawili się między innymi: Joanna Opozda, Laura Samojłowicz, Tomasz Oświeciński, Tomasz Ossoliński, Alicja Węgorzewska, Marcin Wieczorek, Magdalena Modra-Krupska, Marek Krupski, Katarzyna Niezgoda, Paweł Markiewicz. 


Joanna Opozda - premiera książki Ewy Minge

Joanna Opozda - premiera książki Ewy Minge

Joanna Opozda - premiera książki Ewy Minge

Joanna Opozda - premiera książki Ewy Minge

Ewa Minge - premiera książki

Ewa Minge - premiera książki

Komentarze

 • Viki pisze:

  Talent, Wielka pracowitość i wielka odwaga by przeć do przodu w niełatwym biznesie.. Szanuje i podziwiam nasza Lubuszanke😊

 • Gość Wiedzma pisze:

  Minge jest bardzo utalentowana kobieta o naprawdę dobrym sercu i wielkich pokładach empatii.Kto ja krytykuje to jej nie zna.Zreszta co ona wam przeszkadza?Krzywdzi was żeby tak na nią jechać?Po co to robicie i kim jesteście?Chyba złymi ludźmi.Asia bardzo ładnie wygląda i Ewa też.

 • Gość pisze:

  Jaka pisarka takie gwiazdy. Nie przez przypadek Minge chałturzyć w tvp, darmowa reklama tylko widz nie ten. Żenada

 • Gość pisze:

  Pani Samojłowicz to lepiej niech nie straszy ubiorem🫣

 • Gość pisze:

  Ha, ha, ha😂😂😂celebryci

 • Gość pisze:

  Minge bardzo ładnie o dziwo Węgorzewska jak własna ciotka z piłkami w policzkach Modra dawno nie widziana ładnie wygląda .Reszta to szkoda poświęcić uwage na miernoty no może oprócz Oświcimskiego fajny gość

 • Gośćagul pisze:

  Inteligentna, utalentowana i piękna kobieta. Niech tworzy jak najdłużej.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×