Gwiazdy na premierze filmu „Żużel”: Paweł Wilczak, Marzena Rogalska, Ewa Błaszczyk, Arkadiusz Jakubik

Gwiazdy na premierze filmu Żużel

Gwiazdy na premierze filmu Żużel

Paweł Wilczak, Marzena Rogalska, Ewa Błaszczyk, Arkadiusz Jakubik... Gwiazdy pojawiły się na premierze filmu Doroty Kędzierzawskiej Żużel Zdjęcia.

We wtorek w warszawskiej Kinotece odbyła się premiera filmu Żużel Doroty Kędzierzawskiej. To pierwszy od 70 lat film fabularny, który jest poświęcony tej dyscyplinie sportu. W obsadzie nie zabrakło gwiazd.

Nie można też pominąć sylwetki reżyserki dzieła. Kędzierzawska jest jedna z najwybitniejszych twórczyń kina w Polsce. Nie sposób nie docenić jej twórczości, która zawsze pozostawia w widzach trwały ślad. Robi filmy pełne bólu i refleksji nad osamotnieniem człowieka. Jej obrazy nie ściągają do kin tłumów, ale ma stałe grono wielbicieli.

Na premierze nie zabrakło gwiazd, ale też polityków. Kto się pojawił?

Gwiazdy na premierze filmu Doroty Kędzierzawskiej Żużel. Kto się pojawił?

Na długo oczekiwanej premierze Żużlu nie zabrakło gwiazd. Paweł Wilczak, Marzena Rogalska, Ewa Błaszczyk, Arkadiusz Jakubik, Marcin Najman, Tomasz Zetek, Jagoda Porębska, Ryszard Czarnecki, Eliza Gwiazda, Agnieszka Michalska, Agnieszka Kawiorska, Małgorzata Kosik.

Uwagę z pewnością przyciągał przystojny odtwórca głównej roli Tomasz Ziętek, który czarował uśmiechem w klasycznej stylizacji. Po dłuższej nieobecności na salonach możemy oglądać także Marzenę Rogalską, a także Pawła Wilczaka, który zdecydował się na niebieski garnitur.

Zajrzycie do naszej galerii.

O czym jest film Doroty Kędzierzawskiej Żużel?

Mistrz motocyklowy Lowa, w tej roli Tomasz Ziętek, jest obiektem westchnień kobiet i źródłem zazdrości rywali z toru. Pogodny, miły dla ludzi, zwykły na pozór chłopak z sąsiedztwa, ma frajdę z tego co robi. Jednak szelmowski uśmiech sportowca skrywa codzienne zmagania ze strachem, widmem kontuzji i wypadków na żużlowych stadionach.

Całą sytuację komplikuje pojawienie się na drodze Lowy ślicznej Romy, którą zagrała Jagoda Porębska. Czy zakochany w prędkości i motorach zawodnik, dla którego sport jest nie tylko pasją, ale też ucieczką od szarej rzeczywistości, znajdzie w swoim sercu miejsce na miłość?


Ewa Błaszczyk na premierze filmu Żużel

Ewa Błaszczyk na premierze filmu Żużel

Arkadiusz Jakubik na premierze filmu Żużel

Arkadiusz Jakubik na premierze filmu Żużel

Paweł Wilczak na premierze filmu Żużel

Paweł Wilczak na premierze filmu Żużel

Komentarze

 • Julo pisze:

  Film o Żużlu , mocy i dynamiczny w sporcie ! Świetne zdjęcia Artura ! Kapitalny sound i dynamiczny montaż . Ale to film kobiety Doroty , która ma prawo spojrzeć także na inne aspekty ; miłość , nostalgię i zadumę nad losem . Połączone dwa filmy w jednym . Czy to się Dorocie udało ? Warto sprawdzić .

 • Gośćśććś pisze:

  Film o żużlu, a żadnego znanego sportowca nie zaprosili??? Ahh, przecież żaden światowej klasy żużlowiec nie przyszedłby oglądać tego wytworu czyjejś wyobraźni o tym sporcie (które wcale nie pokrywa się z rzeczywistością….)

 • Gość pisze:

  Film o żużlu, a zaprosili same mało znane osobistości z tego środowiska. No tak, żaden szanujący się żużlowiec nie przyszedłby na film, który zawiera tyle błędów merytorycznych jeśli chodzi o tą dyscyplinę sportu.

 • Gość pisze:

  Widać u większości osób uplyw czasu Marzena Rogalska jak babcia

 • Gość pisze:

  A żadnego znanego żużlowca nie było?

 • Llll pisze:

  Małgosia Kosik ładnie wygląda , Rogalska ciotka klotka

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×