Gwiazdy na premierze filmu „Zołza”: Małgorzata Kożuchowska, Ilona Łepkowska, Artur Żmijewski

Gwiazdy na premierze filmu Zołza

Gwiazdy na premierze filmu Zołza

Małgorzata Kożuchowska, Ilona Łepkowska, Artur Żmijewski... Gwiazdy na premierze filmu Zołza. Kto jeszcze się pojawił? Zdjęcia.

We wtorek 13 września miała miejsce premiera filmu Zołza, do którego scenariusz napisała Ilona Łepkowska. Reżyserią zajął się Tomasz Konecki odpowiedzialny za sukces takich produkcji jak: Lejdis, czy Listy do M. 3.

Kiedy pierwszy raz przeczytałem scenariusz byłem zachwycony tym jak krwistą, komediową postać tworzy główna bohaterka. Od razu stwierdziłem, że to super komedia i warto ją zrobić. To, co przytrafia się w tym filmie głównej bohaterce może zaskoczyć każdego. Są sceny, które będą nas wzruszać i jest wiele scen, które będą dla widza niezwykle śmieszne – mówił.

Na wtorkowej premierze pojawiły się gwiazdy z odtwórczynią tytułowej roli Małgorzatą Kożuchowską na czele.

Gwiazdy na premierze filmu Zołza. Kto się pojawił?

Po tym, jak Kożuchowska odeszła z serialu M jak Miłość, za którego sukcesem stała Ilona Łepkowska słynna scenarzystka miała sporo żalu do aktorki. Po latach udało im się znaleźć nić porozumienia ze względu na nowy projekt. Ilona Łepkowska na podstawie autobiografii napisała scenariusz do filmu. W głównej roli widziała jedynie Małgorzatę Kożuchowską.

Od początku pracy nad tym pomysłem wiedziałam, że Małgosia jest wymarzoną aktorką do głównej roli. Nasze kolejne zawodowe spotkanie po latach, tym razem przy filmie „Zołza” jest niezwykłe, wręcz magiczne i przynosi mi wiele radości i satysfakcji. Robimy komedię. Nie całkiem zwyczajną, ale na pewno niezwykłą, tak jak niezwykłe jest nasze ponowne spotkanie z Małgosią – mówiłą Ilona Łepkowska.

Kożuchowska również była podekscytowana propozycją ponownej współpracy z Łepkowską i w jednym z wywiadów przyznała, że nie spodziewała się tej propozycji.

Jestem podekscytowana zarówno tą historią jak i moją nową rolą współproducentki! Myślałam o tym od lat, ale dopóki Ilona nie przysłała mi swojej książki z prośbą o rozważenie udziału w tym projekcie – od razu wiedziałam, że to jest petarda! I że chcę to robić! Zarówno jako odtwórczyni głównej roli, jak i współproducentka. Ta historia jest niesamowita dlatego, że splata zawodowe i prywatne losy – Ilony i moje. Jest tu i refleksja nad ciągłym życiem na świeczniku i cięty, autoironiczny, inteligentny humor. Nie mogę doczekać się reakcji widzów! Do zobaczenia w kinach!

Film właśnie miał swoją premierę, a gwiazdy ochoczo pozowały fotoreporterom: Małgorzata Kożuchowska, Ilona Łepkowska, Artur Żmijewski, Łukasz Garlicki, Joanna Majstrak, Philippe Tłokiński, Jan Dąbrowski, Anna Samusionek.

Zajrzyjcie do naszej galerii.


Artur Żmijewski - premiera filmu Zołza

Artur Żmijewski - premiera filmu Zołza

Łukasz Garlicki - premiera filmu Zołza

Łukasz Garlicki - premiera filmu Zołza

Ilona Łepkowska - premiera filmu Zołza

Ilona Łepkowska - premiera filmu Zołza

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×