Gwiazdy na premierze filmu „Zadra”: Margaret, Magdalena Różczka, Maciej Rock, Edward Miszczak

Gwiazdy na premierze filmu Zadra

Gwiazdy na premierze filmu Zadra

Margaret, Magdalena Różczka, Maciej Rock, Edward Miszczak... Gwiazdy na premierze filmu Zadra. Zdjęcia.

We wtorek 7 marca 2023 r. odbyła się premiera filmu Zadra w reżyserii Grzegorza Mołdy na podstawie scenariusza Moniki Powalisz.

Na wydarzeniu nie zabrakło gwiazd. Kto się pojawił?

Gwiazdy na premierze filmu Zadra. Kto się pojawił?

Na premierze nie zabrakło gwiazd. Fotoreporterom pozowali: Margaret, Magdalena Różczka, Maciej Rock, Edward Miszczak, Anna Cieślak, Wojciech Gola, Anna Wendzikowska, Katarzyna Dąbrowska, Emilia Dankwa, Jakub Gierszał, Magdalena Wieczorek, Saszan, Irena Kamińska-Radomska, Angelika Mucha, Sylwia Lipka.

Zdjęcia z agencji KAPIF w naszej galerii.

O czym jest film Zadra?

Zadra już do obejrzenia w kinach. O czym jest film?

Zadra to utalentowana dziewczyna z blokowiska, która walczy o uznanie na rapowej scenie. Choć wydaje się być zwykłą nastolatką, przed mikrofonem zyskuje niesamowitą energię i charyzmę, dzięki którym może porwać tłumy. Jednak w środowisku pełnym testosteronu ciężko o miejsce dla takich, jak ona. Zadra walczy o marzenia, ale przede wszystkim o lepsze jutro dla swojej rodziny. Mimo to, muzyka nie jest wszystkim, bo na życie głównej bohaterki kluczowy wpływ będzie miała miłość – można przeczytać w opisie flmu.

Wybierzecie się do kina?

Anna Cieślak o małżeństwie z Edwardem Miszczakiem

Anna Cieślak i Edward Miszczak to jedna z tych par, która stara się utrzymać swoją relację z dala od blasku fleszy. Oboje związani są z branżą rozrywkową, ale nieźle im to wychodzi. Zaczęli się spotykać ponad dwa lata temu, a w ubiegłym roku wzięli ślub.

Jeśli ktoś mnie pyta, jak mi się żyje z Edwardem, to mówię: „To jest piękne, że mam okazję się temu przyglądać, mogę się tego uczyć”. Z drugiej strony cieszę się, że mogę z nim to przegadać, bo on też oswaja moje emocje, uczy mnie. To jest cudowne, nie wstydzę się tego. Jestem kobietą świadomą, podejmującą własne decyzje, mającą własne zdanie. Wielokrotnie postrzeganą jako taką samotnicę, trochę fighterkę i nagle pojawia się człowiek, którego chcę słuchać, do którego przychodzę po pomoc i on jest. Życzę wszystkim takiej relacji – mówiła w podcaście.

Anna i Edward stworzyli relację, o której Cieślak opowiedziała także reporterce Jastrząb Post.

 


Margaret - premiera filmu Zadra (fot. KAPIF)

Margaret - premiera filmu Zadra (fot. KAPIF)

Anna Wendzikowska - premiera filmu Zadra

Anna Wendzikowska - premiera filmu Zadra

Magdalena Różczka - premiera filmu Zadra

Magdalena Różczka - premiera filmu Zadra

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×