Gwiazdy na premierze filmu „Wrobiony”: Zborowska, Richardson, Popek, Adamczyk, Orłoś i inni

Gwiazdy na premierze filmu

Gwiazdy na premierze filmu "Wrobiony"

Plejada gwiazd pojawiła się na premierze filmu Wrobiony. Jak się zaprezentowały? Które z nich pozytywnie się wyróżniły? Zdjęcia.

16 sierpnia odbyła się uroczysta premiera filmu Wrobiony  z udziałem tłumu znanych osobistości. Reżyserem i scenarzystą thrillera jest Piotr Śmigasiewicz. Nowy kryminał wejdzie do kin za trzy dni. W opisie produkcji w serwisie Filmweb czytamy:

Doktor sztuki wyjeżdża do Włoch, gdzie ma zajmować się badaniem twórczości Caravaggia. Niespodziewanie wpada na trop fałszerzy.

W główną rolę wciela się Piotr Adamczyk. Oprócz tego na ekranie zobaczymy wiele innych polskich i zagranicznych gwiazd. Wśród nich można wymienić następujące osoby: Torsten Voges, Luca Calvani, Alessandra Mastronardi, Daniel Olbrychski. Niektóre z nich pojawiły się na dzisiejszym evencie. Jak gwiazdy ubrały się na tę okazję?

Premiera filmu Wrobiony. Jak wyglądały gwiazdy?

Wśród uczestników wydarzenia znaleźli się m.in.: Piotr Śmigasiewicz, Piotr Adamczyk, Luca Calvani, Zofia Zborowska-Wrona, Monika Richardson, Konrad Wojterkowski, Grażyna Wolszczak, Cezary Harasimowicz, Anna Popek, Milena Sadowska, Basia Szczypiór, Maciej Orłoś, Paulina Koziejowska.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje kilka kreacji. Zborowska zapozowała w białej sukni w czarne cętki, Popek – w seledynowej  kreacji z dużym dekoltem, Richardson – w białej koszuli i eleganckich czarnych spodniach. Również panowie świetnie wyglądali. Adamczyk zawojował event w szarym garniturze, a Wojterkowski – w beżowym komplecie.

Która z gwiazd najbardziej się wam spodobała? Czekamy na opinie.


Monika Richardson - premiera filmu Wrobiony

Monika Richardson - premiera filmu Wrobiony

Piotr Śmigasiewicz - premiera filmu Wrobiony

Piotr Śmigasiewicz - premiera filmu Wrobiony

Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska - premiera filmu Wrobiony

Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska - premiera filmu Wrobiony

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×