Gwiazdy na premierze filmu „Top Gun: Maverick”: Mateusz Damięcki, Rafał Zawierucha, Jan Dąbrowski, Sylwia Przybysz

Gwiazdy na premierze Top Gun: Maverick

Gwiazdy na premierze Top Gun: Maverick

Mateusz Damięcki, Rafał Zawierucha, Jan Dąbrowski, Sylwia Przybysz... Gwiazdy na premierze filmu Top Gun: Maverick. Zdjęcia.

Na premierę tej produkcji z utęsknieniem czekali wszyscy fani Toma Cruise’a. Powraca on w roli Peta „Mavericka” Mitchella w sequel filmu Top Gun z 1986 roku. To właśnie to wcielenie spowodowało, że zakochały się w nim miliony ludzi na całym świecie i ugruntowało jego pozycje najbardziej pożądanego aktora Hollywood. Teraz Cruise powraca w Top Gun: Maverick.

Na brytyjskiej premierze brylowała księżna Kate u boku Williama, adorowana przez odtwórcę głównej roli. Pojawiła się w zjawiskowej czarnej, sięgającej ziemi sukni Rolanda Moureta z białym zdobieniem na dekolcie typu carmen, który zmysłowo odsłonił jej ramiona.

Kto pojawił się na polskiej premierze produkcji?

Gwiazdy na premierze filmu Top Gun: Maverick. Kto się pojawił?

W poniedziałek miała miejsce polska premiera produkcji. W kinie pojawili się wielbiciele Toma i jego roli odważnego pilota myśliwców.

Na ściance pozowali: Mateusz Damięcki, Paulina Andrzejewska, Rafał Zawierucha, Jan Dąbrowski, Sylwia Przybysz, Karolina Korwin-Piotrowska, Michał Będźmirowski, Jacek Koman, Luna, Szymon Hołownia, Urszula Brzezińska-Hołownia, Andrzej Pągowski.

Zdjęcia w galerii.

O czym jest Top Gun: Maverick?

Produkcja nawiązuje do pierwszej części:

Po ponad 30 latach w służbie amerykańskiej marynarki wojennej Pete „Maverick” Mitchell (Tom Cruise) jest tam, gdzie powinien być – na szczycie. Jest mistrzowskim pilotem, testującym najnowocześniejsze maszyny. Kiedy staje na czele pilockiej spec-grupy szkolącej jej uczestników do udziału w misji, jakiej dotąd nie było, przychodzi mu spotkać się z porucznikiem Bradleyem Bradshawem (Miles Teller) o kryptonimie „Rooster”, synem jego przyjaciela oficera Nicka Bradshawa, kryptonim „Goose”, który przed laty zginął podczas jednej z misji. Maverick musi stawić czoła niepewnej przyszłości oraz duchom przeszłości. Mierzy się ze swymi lękami i demonami, czego kulminacją będzie ostateczne poświęcenie tych, którzy zostaną wybrani do misji – czytamy w serwisie Filmweb.

Jak ostatecznie rozwiążą się losy Peta? Wybieracie się do kina?


Jan Dąbrowski, Sylwia Przybysz - premiera Top Gun: Maverick

Jan Dąbrowski, Sylwia Przybysz - premiera Top Gun: Maverick

Jan Dąbrowski, Sylwia Przybysz - premiera Top Gun: Maverick

Jan Dąbrowski, Sylwia Przybysz - premiera Top Gun: Maverick

Jan Dąbrowski - premiera Top Gun: Maverick

Jan Dąbrowski - premiera Top Gun: Maverick

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×