Gwiazdy na premierze filmu: „To musi być miłość”: Małgorzata Kożuchowska, Karolina Gilon, Rafał Królikowski

Premiera To musi być miłość

Premiera To musi być miłość

Małgorzata Kożuchowska, Karolina Gilon, Rafał Królikowski... Gwiazdy pojawiły się na premierze filmu To musi być miłość. Zobaczcie zdjęcia.

To musi być miłość jest polską komedią, za której reżyserię odpowiada Michał Rogalski. Akcja filmu rozgrywa się pomiędzy Bożym Narodzeniem a Sylwestrem. Wtedy do Sopotu przyjeżdża najstarsza rodu (w tej roli Małgorzata Zajączkowska), a także jej trzy córki (grają je Małgorzata Kożuchowska, Ina Sobola oraz Anna Smołowik), którym towarzyszą ukochani:

Gdy matka postanawia uciec z miasta i w samotności przemyśleć jeszcze raz decyzję o ślubie, niespodziewanie dołączają do niej córki. Choć pobyt rozpoczynają na kanapie w stylu Bridget Jones, w ramach rodzinnych obrad muszą zdecydować co dalej, bo każda z kobiet przechodzi teraz własne, miłosne zawirowania – podaje portal filmweb.pl

Ciekawostką jest fakt, że zdjęcia odbywały się w zeszłym roku w styczniu. Kręcono je w Warszawie, Pradze oraz Sopocie. Początkowo film miał nosić tytuł Miłość na Marsie. Zmieniono jednak zdanie.

Gwiazdy na premierze filmu To musi być miłość

To musi być miłość trafi do kin 5 listopada. We wtorkowy wieczór produkcję premierowo mogły zobaczyć znane osoby, które chętnie przyjęły zaproszenie na ten event. Wśród gości pokazu była m.in. Małgorzata Kożuchowska, która na tzw. ściance zadała szyku. Sięgnęła po przyciągającą spojrzenia stylizację.

Kożuchowska ubrała się w ciemny, połyskujący komplet. Składał się on z marynarki z głębokim dekoltem, a także przylegających do ciała spodni. Dobrała do niego buty na obcasie. Postawiła na rozpuszczone, wyprostowane włosy, a także profesjonalny makijaż. Wieczorowy look aktorki świetnie współgrał z jej opalenizną, którą zdobyła podczas urlopu na Malediwach (pisaliśmy o tym tutaj).

Oprócz aktorki na premirze pojawiło się sporo innych znanych osób, wśród których warto wymienić takie nazwiska jak m.in. Rafał Królikowski, Karolina Gilon, Małgorzata Zajączkowska, Kamil Szeptycki, Anna Smołowik, Piotr Mróz, Sylwia Nowak, Ilona Ostrowska, Maja Szopa, Magdalena Lichota, Wiktor Biernacki, Andrzej Deskur, Anita Sokołowska, Izabela Janachowska, Jacek Jeschke, Hanna Żudziewicz.

Zdjęcia w galerii.


Małgorzata Kożuchowska - premiera To musi być miłość

Małgorzata Kożuchowska - premiera To musi być miłość

Małgorzata Kożuchowska - premiera To musi być miłość

Małgorzata Kożuchowska - premiera To musi być miłość

Izabela Janachowska - premiera To musi być miłość

Izabela Janachowska - premiera To musi być miłość

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×