Gwiazdy na premierze filmu „Święta inaczej”: Agnieszka Dygant, Andrzej Piaseczny, Aleksandra Szwed, Adam Zdrójkowski, Wiktoria Gąsiewska

Gwiazdy na premierze filmu Święta inaczej

Gwiazdy na premierze filmu Święta inaczej

Agnieszka Dygant, Andrzej Piaseczny, Aleksandra Szwed, Adam Zdrójkowski, Wiktoria Gąsiewska... Gwiazdy na premierze filmu Święta inaczej. Zdjęcia.

24 listopada w Warszawie odbyła się premiera świątecznej komedii romantycznej w reżyserii Patricka Yoki Święta inaczej. O czym jest produkcja?

Tradycyjnie życzymy radosnych Świąt w rodzinnej atmosferze, dwunastu wigilijnych potraw i mocy wymarzonych prezentów. A co, jeśli ktoś sobie tego nie życzy? Ma dość sztucznych uśmiechów, karpia w galarecie i kolejnych ciepłych kapci w prezencie? Wtedy wybiera święta inaczej! Rzuca wszystko i wyjeżdża w nieznane. Po raz pierwszy od lat nie robi tego, co powinien, tylko to, na co naprawdę ma ochotę. W te Święta nic nie będzie takie jak dotąd, świat stanie na głowie, a nawet najskrytsze marzenia okażą się zaskakująco realne – czytamy na Filmwebie.

Na pokazie nie zabrakło gwiazd. Kto się pojawił?

Gwiazdy na premierze film Święta inaczej. Kto się pojawił?

Na czwartkowej premierze świątecznej komedii romantycznej nie zabrakło gwiazd. Na ściance można było wypatrzyć zarówno członków obsady produkcji Patricka Yoki, jak i wielu innych znanych gości. Fotoreporterom pozowali m.in. Daria Widawska, Agnieszka Dygant, Emilia Dankwa, Andrzej Piaseczny, Aleksandra Szwed, Adam Zdrójkowski, Wiktoria Gąsiewska, Vanessa Rojewska, Eliza Trybała, Paweł Trybała, Kamila Kamińska, Michały Meyer, Monika Richardson, Agnieszka Mrozińska, Alex Mroziński, Jacek Kopczyński, Jędrzej Taranek, Iwona Kutyna, Katarzyna Burzyńska.

Święta już czuć, a najbardziej przekonuje o tym stylizacja Piaska, który w kinie pojawił się w sweterku z choinką. Nie dało się oderwać wzroku od jaskrawoczerwonego ubrania. Trzeba przyznać, że artysta wyborem stroju spowodował, że wszystkie oczy były zwrócone w jego stronę.

Zdjęcia w galerii.


Agnieszka Dygant - premiera filmu Święta inaczej

Agnieszka Dygant - premiera filmu Święta inaczej

Wiktoria Gąsiewska - premiera filmu Święta inaczej

Wiktoria Gąsiewska - premiera filmu Święta inaczej

Adam Zdrójkowski - premiera filmu Święta inaczej

Adam Zdrójkowski - premiera filmu Święta inaczej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×