Gwiazdy na premierze filmu „Pszczółka Maja. Mały wielki skarb”: Hyży, Mrozińska, Wendzikowska, Fijał, Nowakowska

Premiera filmu „Pszczółka Maja. Mały wielki skarb”

Premiera filmu „Pszczółka Maja. Mały wielki skarb”

Maja Hyży, Ada Fijał, Agnieszka Mrozińska, Emilia Dankwa, Karolina Nowakowska... Gwiazdy na premierze filmu Pszczółka Maja. Mały wielki skarb. Zdjęcia.

W czwartek 4 listopada odbyła się premiera australijskiego filmu Pszczółka Maja. Mały wielki skarb. Najnowsza produkcja w reżyserii Noela Cleary’a opowiada losy Mai i Gucia, którzy wraz z nadejściem wiosny postanowili wyruszyć z ula w poszukiwaniu przygód. W trakcie podróży napotykają na łące tajemniczego wędrowca, którzy powierzył im niezwykle odpowiedzialne zadanie. Odważne pszczółki mają dostarczyć magiczną złotą pestkę do pałacu położonego na Sekretnym Wzgórzu.

Z uwagi na to, że misja nie należy do najprostszych, poprosili o pomoc mrówki: Zenka i Gienka. Drużyna wyrusza w podróż, jednak już wkrótce okazuje się, że ich śladem podążają chciwi łowcy nagród, tajni wysłannicy obcych łąk oraz skrzydlate oprychy. Szybko przekonują się, że w rzeczywistości mają doręczyć drogocenne jajko, z którego wykluje się niezbyt ogarnięta, ale nader wesoła mała mrówka. Film po raz pierwszy zostanie wyświetlony w polskich kinach 11 listopada. Poniżej możecie obejrzeć jego zwiastun.

Na uroczystej premierze nie mogło zabraknąć gwiazd. Kto się pojawił?

Gwiazdy na premierze filmu Pszczółka Maja. Mały wielki skarb. Kto się pojawił?

Z uwagi na to, że w ubiegłym roku wybuchła pandemia koronawirusa, przez kilka długich miesięcy gwiazdy nie mogły uczestniczyć w branżowych imprezach. Na szczęście na początku tego roku sytuacja nieco się poprawiła, a artyści w końcu mogli uświetniać swoją obecnością większe imprezy oraz premiery filmowe i teatralne.

Wszelkie wydarzenia są doskonałą okazją do tego, by zaprezentować się szerszemu gronu. Gwiazdy bardzo często przygotowują się do takich wyjść już kilka tygodni wcześniej, aby zachwycić zgromadzonych swoimi kreacjami. Tak było i tym razem. Kto pozował fotoreporterom? Ada FijałAnna Wendzikowska z córkami, Katarzyna Sobczyńska, Emilia Danwka, Karolina Nowakowska, Zuzanna Kaszuba,  Maja Hyży, Jędrzej Taranek, Agnieszka Mrozińska, Stanisław Banasiuk.

Zdjęcia z wydarzenia znajdziecie w naszej galerii.


Maja Hyży - premiera filmu „Pszczółka Maja. Mały wielki skarb”

Maja Hyży - premiera filmu „Pszczółka Maja. Mały wielki skarb”

Anna Wendzikowska - premiera filmu „Pszczółka Maja. Mały wielki skarb”

Anna Wendzikowska - premiera filmu „Pszczółka Maja. Mały wielki skarb”

Agnieszka Mrozińska - premiera filmu „Pszczółka Maja. Mały wielki skarb”

Agnieszka Mrozińska - premiera filmu „Pszczółka Maja. Mały wielki skarb”

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×