Szukaj

Prawie 30 gwiazd na premierze filmu „Proceder”: Anna Lewandowska, Małgorzata Kożuchowska, Marcelina Zawadzka [DUŻO ZDJĘĆ]

Proceder, premiera filmu

Proceder, premiera filmu

Proceder, to historia warszawskiego rapera Tomasza Chady, który zmarł w 2018 roku. Na premierze filmu pojawiły się gwiazdy: Małgorzata Kożuchowska, Anna Lewandowska, Barbara Kurdej-Szatan, Marcelina Zawadzka i wiele innych. Zobacz zdjęcia.

Na premierze filmu o warszawskim raperze Tomaszu Chadzie, Proceder, bardzo licznie pojawiły się gwiazdy.

Na film czekali nie tylko fani talentu Chady, ale także liczne gwiazdy polskiego show biznesu, które pojawiły się na premierze produkcji: Małgorzata Kożuchowska, Anna Lewandowska, Popek, Bovska, Krzysztof Kowalewski, Vienio, Anna Matysiak, Piotr Witkowski, Tomasz Lubert, Agnieszka Więdłocha, Jan Pyrek, Gabriela Muskała, Marta Bryła, Jakub Tackowiak, Antoni Pawlicki, Baron, Barbara Kurdej-Szatan, Anna Popek, Joanna Osyda, Marcela Leszczak.

Proceder to historia Tomasza Chady, rapera reprezentującego warszawską scenę hip-hopową. Zaczął tworzyć w wieku 17 lat i współpracował z takimi wykonawcami jak Molesta Ewenement, Ten Typ Mes, Pih czy Pyskaty. Reprezentował nurt ulicznego rapu, a w swoich tekstach często poruszał kwestię problemów z prawem i życia na marginesie.

W filmie Proceder pojawili się także raperzy Vienio, Zbuku, Bajorson i Kali. Reżyserem filmu o Chadzie jest Michał Węgrzyn.

Zobacz: Gwiazdy na balu charytatywnym Miss Polonia i Omenaa Foundation: Omenaa Mensah, Milena Sadowska, Vanessa Ponce

Tomasz Chada – krótka historia

Tomasz Chada żył tak, jak pisał. W 2012 roku został skazany za napaść i pobicie, na trzy lata więzienia. Podczas wyroku, został ponownie skazany na kolejne dwa lata, za kradzież i używanie cudzego dowodu osobistego.

Chada wychodził na przepustki, podczas których nagrał jedną ze swoich płyt. Z jednego wyjścia nie wrócił.  Poszedł za nim list gończy. W 2015 roku został doprowadzony o więzienia, a dwa lata później wyszedł na wolność.

14 marca 2018 roku raper wyskoczył z okna. Z urazem kręgosłupa trafił do szpitala, a potem ze względu na agresywne zachowanie został przetransportowany do szpitala psychiatrycznego w Rybniku.

Raper zmarł 18 marca 2018 roku. Oficjalną przyczyną śmierci było zatrzymanie akcji serca, jednak sprawa wciąż budzi wiele wątpliwości.

Zobacz: Gwiazdy na premierze polskiej edycji „Vogue Man”: Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska, Małgorzata Bela

W naszej galerii zdjęcia gwiazd na premierze filmu.


Anna Lewandowska – premiera filmu Proceder

Anna Lewandowska – premiera filmu Proceder

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Piotr Witkowski

Piotr Witkowski

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×