Gwiazdy na premierze filmu „Marzec ’68”: Ida Nowakowska, Jacek Kurski, Ola Szwed, Edyta Olszówka

Gwiazdy - premiera filmu Marzec '68

Gwiazdy - premiera filmu Marzec '68

Ida Nowakowska, Jacek Kurski z żoną, Edyta Olszówka, Aleksandra Szwed, Edyta Herbuś... Gwiazdy na premierze filmu Marzec '68. Zdjęcia.

W poniedziałek 21 marca miała miejsce oficjalna premiera filmu Marzec ’68 w reżyserii Krzysztofa Langa.

Warszawa, rok 1968. Studenci protestują przeciwko bezprawnemu relegowaniu kolegów z uczelni oraz w obronie zdjętych z afisza „Dziadów”, w reżyserii Kazimierza Dejmka, wystawianych w Teatrze Narodowym. Wśród protestującej młodzieży są także Hania i Janek. Ich rodziny znajdują się po dwóch stronach marcowej barykady. Młodzi i szaleńczo w sobie zakochani, niczym w dramacie Szekspira „Romeo i Julia”, w ogarniętym buntem kraju, walczą o swoje uczucie. Czy ich miłość przetrwa? Czy zdołają pokonać przeciwności, które stawia przed nimi los? – czytamy w opisie zamieszczonym na platformie Filmweb.

Marzec ’68 jest jedną z produkcji realizowanych przez Telewizję Polską. Pojawiła się w niej iście gwiazdorska obsada, w skład której wchodzili m.in.: Vanessa Aleksander, Ireneusz Czop, Ignacy Liss, Edyta Olszówka, Marek Kalita i Anna Radwan.

Gwiazdy na premierze filmu Marzec ’68

Na premierę przybyło wiele gwiazd, które nie tylko chciały zaprezentować się na czerwonym dywanie, ale i okazać swoje wsparcie dla naszych wschodnich sąsiadów. Większość zaproszonych w widocznym miejscu przypięła kotyliony w kolorach flagi Ukrainy. Nieliczni pozowali przed obiektywami paparazzi z tabliczką informującą o tym, w jaki sposób można pomóc.

Na ściance pojawił się także Jacek Kurski wraz z żoną, Joanną Kurską. Małżonkowie z uśmiechami na twarzach pozowali do zdjęć. Prezes TVP miał na dłoni ortezę, która stabilizowała nadgarstek oraz kciuk. Przypomnijmy tylko, że w lutym uległ wypadkowi we włoskich Alpach. Uszkodził wówczas lewą rękę i jak widać, kontuzja ta nadal nie została do końca wyleczona.

Na premierze oprócz nich pojawili się także: Vanessa Aleksander Ignacy Liss, Rafał Szałajko, Edyta Herbuś, Edyta Olszówka, Małgorzata Tomaszewska, Joanna Racewicz, Paulina Drażba, Aleksander Sikora, Aleksandra Szwed, Natasza Leśniak, Maciej Musiałowski, Ida Nowakowska, Izabela Trojanowska, Misha Kostrzewski, Ireneusz Czop.

Zdjęcia z wydarzenia znajdziecie w naszej galerii.


Edyta Olszówka - premiera filmu Marzec '68

Edyta Olszówka - premiera filmu Marzec '68

Aleksandra Szwed - premiera filmu Marzec '68

Aleksandra Szwed - premiera filmu Marzec '68

Ida Nowakowska - premiera filmu Marzec '68

Ida Nowakowska - premiera filmu Marzec '68

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×