Szukaj

Gwiazdy na premierze filmu „Czyściec”: Kożuchowska, Opozda, Królikowski, Nowakowska, Koterski

Gwiazdy na premierze filmu Czyściec

Gwiazdy na premierze filmu Czyściec

Małgorzata Kożuchowska, Antek Królikowski, Joanna Opozda... W czwartkowy wieczór gwiazdy pojawiły się na premierze filmu Czyściec. Na jakie stylizacje postawiły? Zdjęcia obiegły media.

Koronawirus w Polsce sprawił, że przez kilka tygodni kina w Polsce były zamknięte. Chociaż już wznowiono ich działalność, nie obeszło się bez ograniczeń. Zgodnie z obowiązującymi zasadami zmniejszono liczbę widzów, którzy podczas seansów powinni zajmować co drugie miejsce i mieć zasłonięty nos i usta.

Gwiazdy na premierze filmu Czyściec. Kto się pojawił?

W piątek na ekrany kin trafi film Czyściec, w którym występuje cała plejada znanych osób. To właśnie one w czwartkowy wieczór pojawiły się na premierze. Pozowały przed obiektywami fotoreporterów, przyciągały uwagę kreacjami. Tak jak Joanna Opozda, która wybrała ciekawą stylizację. Ubrała się w siwy garnitur, który połączyła z torebką Chanel, a także wyprostowanymi włosami i wyrazistym makijażem.

Joanna Opozda - gwiazdy na premierze filmu Czyściec

Joanna Opozda – gwiazdy na premierze filmu Czyściec

Oprócz niej na premierze filmu Czyściec pojawili się również: Małgorzata Kożuchowska, Antek Królikowski, Maria Niklińska, Joanna Majstrak, Jolanta Fajkowska, Krzysztof Karpiński, Michał Kondrat, Ida Nowakowska, Misiek Koterski, Tomasz Wolny, Marcin Kwaśny, Olga Junak, Philippe Tłokiński.

Zdjęcia w galerii.

O czym jest film Czyściec?

Czyściec opowiada losy Furlly Horak (w tej roli Małgorzata Kożuchowska). Na jej drodze staje kobieta, której niezachwiana wiara w Boga robi na wszystkich ogromne wrażenie. Spotkanie to odciska piętno na Fulli i zmusza ją do duchowych poszukiwań i powrotu do wartości, które odrzuciła przed laty.

Pewnej nocy, pogrążona w modlitwie Fulla doświadcza objawienia. Ukazuje się jej Magdalena Zofia Barat – zmarła 70 lat wcześniej założycielka zgromadzenia Najświętszego Serca. To pierwsza z dusz Świętych Opiekunów, które będą nawiedzać mistyczkę – podaje strona filmweb.pl

Planujecie wybrać się do kina?


Małgorzata Kożuchowska - gwiazdy na premierze filmu Czyściec

Małgorzata Kożuchowska - gwiazdy na premierze filmu Czyściec

Joanna Opozda - gwiazdy na premierze filmu Czyściec

Joanna Opozda - gwiazdy na premierze filmu Czyściec

Ida Nowakowska - gwiazdy na premierze filmu Czyściec

Ida Nowakowska - gwiazdy na premierze filmu Czyściec

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×