Szukaj

Gwiazdy na premierze filmu „Czerwony pająk”: Małgorzata Foremniak, Rafalala, Paulina Drażba

Czerwony pająk premiera filmu

Czerwony pająk premiera filmu

Gwiazdy na premierze „Czerwonego Pająka”

Wczoraj w Kinotece odbyła się uroczysta premiera debiutu Marcina Koszałki „Czerwony Pająk”. Przybyło na nią sporo gwiazd, głównie odtwórców głównych ról. Największą z nich była Małgorzata Foremniak, która w filmie gra matkę głównego bohatera. Aktorka postawiła na czarną krótką sukienkę z ciekawymi rozcięciami na rękawach. Do tego dobrała cieliste szpilki.

Fotoreporterom chętnie pozowała druga bohaterka, Julia Kijowska. Zaskoczyła wszystkich niecodzienna stylizacją, która uzupełniła… zielonymi ustami.

Pojawiło także męskie grono: Adam Woronowicz, Andrzej Deskur, Marcin Koszałka i główny bohater – Filip Pławiak. Nie zabrakło także: Rafalali, Pauliny Drażby i Karoliny Szostak.

Sukcesy filmu „Czarny pająk”

Film „Czerwony pająk” odniósł już kilka zagranicznych sukcesów. Światowa premiera miała miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Karlove Vary 2015. Zakwalifikowany do konkursu głównego film został tam świetnie przyjęty przez zagraniczne media i festiwalową publiczność.

„Czerwony Pająk” znalazł się także w programach prestiżowych festiwali MFF Hajfa 2015, MFF Chicago 2015, MFF Arras 2015 oraz Camerimage 2015.


×