Gwiazdy na premierze filmu „Czarna owca”: Małgorzata Rozenek, Agnieszka Woźniak-Starak, Ewa Drzyzga

Gwiazdy na premierze filmu Czarna owca

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Agnieszka Woźniak-Starak... Gwiazdy pojawiły się na premierze filmu Czarna owca. Zobaczcie zdjęcia paparazzi.

Chociaż pandemia koronawirusa nadal trwa, złagodzenie obostrzeń przez rząd Mateusza Morawieckiego sprawiło, że wydarzenia kulturalne i imprezy masowe mogą się odbywać. Organizowane są więc eventy i premiery, w których bierze udział mnóstwo osób. Wśród nich nie brakuje lubianych gwiazd, które na tę okazję wybierają spektakularne stylizacje od topowych projektantów.

Gwiazdy na premierze Czarna owca. Kto się pojawił?

W środę wieczorem odbyła się premiera filmu Czarna owca, która przyciągała sporo znanych osób. Wśród nich była m.in. Agnieszka Woźniak-Starak, która sięgnęła po długą, czarną kreację. Dobrała do niej białe sandały, a także niebieską torebkę. Gdy stanęła oko w oko z fotoreporterami, obdarzała ich uśmiechem.

Zobacz: Tylko Woźniak-Starak była konkurencją dla Rozenek na premierze. Torebka za 12 tys. zł, ale buty to dopiero ogień 

Dziennikarka Dzień Dobry TVN nie była jedną jedyną osobą, która pojawiła się na wydarzeniu. Przez obiektywami fotoreporterów pozowały takie gwiazdy jak m.in. Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Anna Cieślak, Anna Smołowik, Magdalena Popławska, Agata Różycka, Włodzimierz Press, Ewa Drzyzga, Zuzanna Lit, Robert Kochanek, Kinga Sawczuk, Kamil Szeptycki, Arkadiusz Jakubik, Agnieszka Matysiak, Kinga Burzyńska, Bartek Jędrzejak.

O tym, jakie stylizacje wybrali na tę okazję przekonacie się zaglądając do galerii.

Zobacz też: Rozenek w drapieżnej mini na premierze filmu. Odsłoniła zgrabne nogi. Jest HOT!

O czym jest film Czarna owca?

Czarna owca to film, który kręcono w Warszawie. Jak podaje filmweb, przedstawia historię Magdy i Arka, zgranego małżeństwa z 25-letnim stażem, które opiekuje się chorym dziadkiem. Mieszkają z synem Tomkiem, który jest w związku z Asią. Chociaż wydaje się, że w ich życiu wszystko jest w porządku, wcale tak nie jest:

Magda, nauczycielka w katolickim liceum, ukrywa przed wszystkimi fakt, że woli kobiety, Arek od dłuższego czasu nie może znaleźć pracy, a Tomek – popularny youtuber, kieruje się głównie swoim interesem. Ambaras zaczyna się, kiedy zmęczona życiem w ukryciu Magda postanawia iść za głosem serca, uruchamiając lawinę kolejnych zdarzeń. Asia zrywa z Tomkiem, dziadek znika, a Arek ma problem z posklejaniem rzeczywistości na nowo — czytamy na portalu.

Wybierzecie się do kin?


Agnieszka Woźniak-Starak - gwiazdy na premierze filmu Czarna owca

Agnieszka Woźniak-Starak - gwiazdy na premierze filmu Czarna owca

Agnieszka Woźniak-Starak - gwiazdy na premierze filmu Czarna owca

Agnieszka Woźniak-Starak - gwiazdy na premierze filmu Czarna owca

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - gwiazdy na premierze filmu Czarna owca

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - gwiazdy na premierze filmu Czarna owca

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×