Gwiazdy na pokazie serialu „Bracia”: Nikodem Rozbicki,Piotr Stramowski, Agnieszka Sienkiewicz, Paulina Sykut…

Gwiazdy na pokazie serialu Bracia

Gwiazdy na pokazie serialu Bracia

Gwiazdy na pokazie serialu Bracia. Obsada nowego serialu pojawiła się na premierze nowej produkcji. Kto pozował na czerwonym dywanie? Kiedy premiera? O czym jest serial?

Gwiazdy od kilku tygodni promują wiosenne ramówki kolejnych stacji telewizyjnych. Każda z najpopularniejszych stacji pokazała już, jakie propozycje przygotowała, aby przyciągnąć widzów przed telewizory. Nie brakuje ciekawych formatów, ale także kontynuacji dobrze już znanych hitów. Zarówno w Polsacie, TVN i TVP zaszły poważne zmiany personalne. Wszystko to zaowocowało sporymi zaskoczeniami. Najwięcej w związku z tym działo się w Polsacie, gdzie posadę dyrektora programowego objął Edward Miszczak.

Sporo działo się w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Doczekał się on zmiany jednego z prowadzących. Piotra Gąsowskiego zastąpił powracający po dłuższej przerwie Maciej Rock. Format dla gwiazd doczekał się też roszad wśród jury. Show opuścili: Michał Wiśniewski i Katarzyna Skrzynecka, a nową twarzą za jurorskim stołem jest Paweł Domagała.

We wiosennej ramówce Polsatu widzowie mogą zobaczyć nie tylko dobrze znane im od lat programy, ale też nowy serial Bracia. We wtorek w południe gwiazdy spotkały się na ściance, promując serial.

Gwiazdy na pokazie serialu Bracia. Zdjęcia

W Polsacie nie brakuje seriali i sitcomów, które przyciągają widzów przed telewizory. Najdłużej na antenie pojawia się telenowela Pierwsza Miłość. Od kilku lat widzowie śledzą też losy bohaterek formatu Przyjaciółki. Teraz do grona seriali dołączyli także Bracia. Główne role w serialu grają: Piotr Stramowski, Nikodem Rozbicki i Mateusz Kościukiewicz. W obsadzie pojawia się też: Jan Frycz, Agnieszka Sienkiewicz, Katarzyna Gniewkowska, Dorota Landowska, Natalia Rybicka, Damian Kret, Piotr Grabowski i kilka innych sław.

Dzisiaj gwiazdy związane z serialem pojawiły się na premierowym pokazie tej produkcji. Oprócz aktorów występujących w nowym serialu na czerwony dywan zawitali także: Paulina Sykut i Edward Miszczak.  Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.

O czym jest serial Bracia? Kiedy premiera?

Serial Bracia to nowa propozycja Polsatu. W obsadzie pojawia się plejada znanych nazwisk, ale też tych, którzy debiutują w podobnym formacie. O czym jest serial?

„Bracia” to serial, w którym miłość i namiętność są motorem wydarzeń, a wybory dokonywane przez tytułowych braci zawsze są trudne i nieoczywiste, tym bardziej że ogromny wpływ na ich życie ma surowy ojciec Jerzy (Jan Frycz). Zdobycie kobiecego serca nigdy nie jest łatwe i każdy z tych młodych mężczyzn będzie musiał znaleźć własną drogę do tej jedynej – czytamy na stronie Fimweb.

Premiera serialu w serwisie Polsat Box Go już 8 marca.


Piotr Stramowski - pokaz serialu Bracia

Piotr Stramowski - pokaz serialu Bracia

Paulina Sykut - pokaz serialu Bracia

Paulina Sykut - pokaz serialu Bracia

Agnieszka Sienkiewicz - pokaz serialu Bracia

Agnieszka Sienkiewicz - pokaz serialu Bracia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×