Gwiazdy na pokazie płytek łazienkowych: Maffashion, Kasia Warnke, Monika Olejnik, Gosia Baczyńska

Gwiazdy na pokazie mody

Gwiazdy na pokazie mody

Maffashion, Kasia Warnke, Monika Olejnik... Gwiazdy pojawiły się na pokazie płytek ceramicznych zaprojektowanych przez Gosię Baczyńską. Jak wyglądały? Zdjęcia stylizacji.

Kiedy rząd poluzował restrykcje, które były spowodowane epidemia koronawirusa, gwiazdy masowo ruszyły na dywany i na ścianki. Znowu mogą brać udział we wszelkiego rodzaju eventach i z przyjemnością odkurzyły swoje stylizacje. Wszystko oczywiście odbywa się z zachowaniem odpowiednich procedur bezpieczeństwa, jednak znowu w miejscach kultury zrobiło się kolorowo.

We wtorek 29 czerwca miał miejsce pokaz płytek ceramicznych stworzonych przez Gosię Baczyńską.

Gwiazdy na pokazie płytek ceramicznych: Maffashion, Warnke, Olejnik. Jak wyglądały?

Warszawa znowu zaczyna żyć nocą. Mieliśmy już okazję pisać o kilku imprezach, odbywają się znowu uroczyste premiery filmów, a kilka dni temu oglądaliśmy popisy gwiazd na Polsat SuperHit Festiwal 2021 w Sopocie.

Zobacz także: Gwiazdy drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwal: Joanna Koroniewska, Oliwia Bieniuk, sanah

Tym razem gwiazdy przybyły na pokaz płytek ceramicznych stworzonych przez Gosię Baczyńską z myślą o łazienkach, gdzie zaprezentowały się we wspaniałych stylizacjach.

Kto się pojawił? Maffashion, Kasia Warnke, Monika Olejnik, Jaga Hupało, Anna Męczyńska, Michał Piróg, Magdalena Boczarska, Aleksandra Linda, Tomasz Ossoliński.

Na uwagę zasługuje look Moniki Olejnik, która przybyła w drapowanej sukience midi. Drapowana kreacja ze szlachetnej połyskliwej tkaniny koloru starego złota w print, przypominający orientalne wzory, idealnie podkreśliła nienaganną figurę dziennikarki. Całość dopełniały piękne sandałki na słupku. Gwiazda wyglądała świetnie.

Zajrzyjcie do naszej galerii po więcej zdjęć.


Katarzyna Warnke na pokazie mody

Katarzyna Warnke na pokazie mody

Anna Męczyńska na pokazie mody

Anna Męczyńska na pokazie mody

Julia Kuczyńska na pokazie mody

Julia Kuczyńska na pokazie mody

Komentarze

 • Gość pisze:

  Alekdandra Linda dramat!!!!!oni wszyscy na pokazie płytek ceramicznych ? serio ? ahahaha

 • Gość pisze:

  Monisia widac ze swoje lata masz!Ola Linda okropnie w hororach moze grac !!!

 • Gość pisze:

  Taki live niestety pani warnke od szyi w dół najlepiej plany a b c poszły w pi..du pora na ł a gdzie gwiazdy w łebie i to tyle

 • Gość pisze:

  Taki lajf niestety pani warnke od szyi w dół najlepiej w wawce dunska firma wykupiła całe osiedle dla dunczyków a polaczki mają wracać do kambodzy plan a b c nie wypalił teraz plan ł i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×