Wysyp gwiazd na pokazie Paprocki&Brzozowski: Socha, Woźniak-Starak, Hyży, Siwiec, Urbańska

Gwiazdy na pokazie Paprocki i Brzozowski

Gwiazdy na pokazie Paprocki i Brzozowski

Małgorzata Socha, Agnieszka Hyży, Natalia Siwiec, Natasza Urbańska... Gwiazdy na pokazie Paprocki & Brzozowski. Zdjęcia.

Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski są bardzo znanymi projektantami mody, razem tworzą markę Paprocki&Brzozowski. Są ulubieńcami wielu gwiazd, dlatego te licznie pojawiają się na ich pokazach. Nie inaczej było także w czwartek 7 lipca. Kto pozował fotoreporterom i jakie stylizacje wybrały gwiazdy?

Gwiazdy na pokazie Paprocki & Brzozowski. Zdjęcia stylizacji

Na najnowszym pokazie duetu Paprocki i Brzozowski pojawiło się sporo gwiazd. Przepięknie wystylizowane pozowały na ściance, ale przede wszystkim podziwiały najnowszą kolekcję projektantów: Małgorzata Socha, Agnieszka Hyży, Natalia Siwiec, Natasza Urbańska, Maria Dębska, Wersow, Agelika Mucha, Andziaks, Ramona Rey, Mateusz Szymkowiak, Katarzyna Zielińska, Teresa Rosati, Gosia Baczyńska, Charlize Mystery, Honorata Skarbek, Monika Goździalska, Agnieszka Woźniak-Starak, Gabi Drzewiecka, Katarzyna Chorzępa, Weronika Książkiewicz.

Na uwagę zasługuje figura Agnieszki Hyży, która w zaskakująco szybkim tempie wróciła do formy po porodzie. Kilka miesięcy temu, razem z mężem Grzegorzem Hyżym, powitali na świecie Leona. Po wielu staraniach maluch pojawił się na świecie i dopełnił ich rodzinę. Dziennikarka wygląda pięknie, a macierzyństwo najwyraźniej jej służy.

Świetnie się wpisał w tą naszą szaloną, patchworkową rodzinę. Widzę, jak się niesamowicie rozwija w obecności starszych dzieci i to jest dla mnie niesamowite odkrycie, bo mam doświadczenie z dzieciakami, które widziałam jak się rozwijają w swoim tempie, natomiast to, jak widzimy, jak on na tle tych starszych dzieci w relacjach z nimi, w interakcjach z nimi rozwija się, to jest naprawdę coś wyjątkowego. Była dość spora przerwa, kiedy nasze dzieci są naprawdę samodzielne mocno i on się pojawił, to wprowadził w nas dom i z jednej strony spokój, a z drugiej strony taką fajną, pozytywną energię. To widać i czuć za każdym razem jak siadamy wszyscy do stołu i on gdzieś tam nam towarzyszy, dużo się śmieje, jest bardzo radosnym dzieckiem, w związku z tym mam wrażenie, że zawsze z nami był, a ma dopiero pół roku – zachwycała się maluchem w rozmowie z naszą reporterką.

Zdjęcia gwiazd z pokazu w naszej galerii.


Agnieszka Woźniak-Starak - pokaz Paprocki&Brzozowski

Agnieszka Woźniak-Starak - pokaz Paprocki&Brzozowski

Małgorzata Socha - pokaz Paprocki&Brzozowski

Małgorzata Socha - pokaz Paprocki&Brzozowski

Ramona Rey - pokaz Paprocki&Brzozowski

Ramona Rey - pokaz Paprocki&Brzozowski

Komentarze

 • Gość pisze:

  Szerokie, workowate marynarki to tzw. moda „samookaleczenie”. To zaprzeczenie kobiecości, a staniki na górze to jak bufet na szwedzkim stole. Styl wyzywający.

 • GośćOla pisze:

  Te za długie,leżące spodnie ohyda!ta czarna z Polsat i różowy garnitur ostatniej 2 porażki!!!! Siwiec fajnie wygląda,Szulim ubranie super ale już makijaż i zęby nie, Socha kicz,Gabi Drzewicka i Hyży OK,Urbańska szuka zainteresowania sobą więc pokazuje co się da,stylizuje się i wygina, wygląda tu dobrze rasowo;-)ale brak jej zawsze no właśnie…czegoś brak a reszta nie znam i bez szału;-)

  • GośćRenusz pisze:

   nie zgadzam sie z Socha jest sliczna i lsni uwielbiam jej stylizacje oraz gre aktorska w brzyduli byla bezbledna czas na 3 sezon kochana

 • Gość pisze:

  Niestety twarze sztuczne i to widać !!! W zła stronę dziewczyny idziecie !!!

 • martencja pisze:

  Najładniej Siwiec, nietypowo, ale jej taki look pasuje.

 • Gość pisze:

  Gośka nr 1 za normalność i fajna stylówka

  • Marta pisze:

   Dla mnie najładniej wygladala Małgorzata Socha, bardzo delikatnie i kobieco, bez pokazywania udziwnień i za dużo,takze bardzo dobrze Natalia Siwiec. Dobrze takze wyglądały Natasza Urbańska, Harlyze Mystery.

 • Gość pisze:

  Natasza jest piękna ,ale mody powinna się uczyć od Agnieszki W.S.Agnieszka wygląda mega jak zwykle

 • Gość pisze:

  Wszędzie ich pełno na tych spędach

 • Gość pisze:

  wysyp czego? Wyście widzieli kiedyś gwiazdy?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×