Gwiazdy świętują 20-lecie Natalii Jaroszewskiej: Anna Czartoryska, Anna Kalczyńska, Ewa Gawryluk, Barbeliciouss

Gwiazdy na pokazie Natalii Jaroszewskiej w Chaton Warsaw

Gwiazdy na pokazie Natalii Jaroszewskiej w Chaton Warsaw

Natalia Jaroszewska świętuje 20-lecie działalności swojej marki. Z tej okazji zorganizowano pokaz w Chaton Warsaw, na którym nie zabrakło gwiazd. Kto się pojawił?

Natalia Jaroszewska od wielu lat jest związana z modą. Pierwsze kroki w tym kierunku stawiała na studiach. Jest absolwentką Wydziału Projektowania Ubioru na łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego.

Od 2000 roku tworzy pod marką Jaroszewska. Na swoim koncie ma sporo osiągnięć. W ciągu minionych lat została laureatką ogólnopolskiego konkursu na projekt sukni ślubnej dla francuskiej firmy Cymbeline. Dwa lata później zaprojektowała kolekcję bielizny, która wygrała konkurs na Targach Odzieżowych CPD Igedo w Düsseldorfie oraz otrzymała Grand Prix Warszawskich Targów Bielizny i Pończosznictwa.

Projekty Natalii Jaroszewskiej były prezentowane podczas pokazów mody w Londynie, Atenach, Paryżu, Wiedniu, Hawanie, a także w Polsce. Chętnie sięgają po nie gwiazdy. Wśród nich warto wspomnieć nazwiska takie jak m.in. Joanna Brodzik, Katarzyna Cichopek, Agnieszka Dygant, Karolina Gruszka oraz Katarzyna Bujakiewicz.

Gwiazdy na pokazie z okazji 20-lecia Natalii Jaroszewskiej

Natalia Jaroszewska od lat mieszka na słonecznym Cyprze. Regularnie jednak odwiedza Warszawę, gdzie ma stałe grono klientek. Zabrała ze sobą nie tylko słońce i moc pozytywnej energii, ale także najnowszą kolekcję strojów, które zaprezentowała w Chaton Warsaw. Na wydarzeniu nie zabrakło znanych Polek, które doceniają talent projektantki.

20-lecie działalności Jaroszewskiej świętowały m.in. Anna KalczyńskaEwa Gawryluk, Anna CzartoryskaDaria WidawskaAnna Zejdler i prezenterka FashionTV Barberliciouss – Barbara Sarah Szczypiór.

Zdjęcia w galerii.


Natalia Jaroszewska

Natalia Jaroszewska

Anna Kalczyńska – 20-lecie marki Natalii Jaroszewskiej

Anna Kalczyńska – 20-lecie marki Natalii Jaroszewskiej

Anna Czartoryska – 20-lecie marki Natalii Jaroszewskiej

Anna Czartoryska – 20-lecie marki Natalii Jaroszewskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×