Gwiazdy i celebryci na pokazie mody: Laura Łącz, Anna Powierza, Patrycja Wieja, Rafał Grabias

Celebryci i gwiazdy na pokazie

Celebryci i gwiazdy na pokazie

Gwiazdy i celebryci pojawili się na pokazie Doroty Kuźnickiej Crystal Star: Laura Łącz, Anna Powierza, Patrycja Wieja, Rafał Grabias. Na jakie stylizacje postawili goście? Zdjęcia.

W czwartek 10 czerwca odbył się pokaz mody. Swoją kolekcję Crystal Star zaprezentowała Dorota Kuźnicka. Stęsknieni za eventami gwiazdy i celebryci licznie pojawili się na imprezie. Jak prezentowali się na ściance? Kto przybył?

Zobacz także: Gwiazdy na prezentacji biżuterii: Racewicz, Wolszczak, Markowska, Kurdej-Szatan

Gwiazdy na pokazie kolekcji Crystal Star: Łącz, Powierza Wieja, Grabias. Jak wyglądali?

Po poluzowaniu restrykcji spowodowanych pandemią koronawirusa pojawiły się pierwsze imprezy, na których można spotkać gwiazdy i celebrytów. Na pokazie kolekcji Doroty Kuźnickiej Crystal Star także nie zabrało nazwisk z pierwszych stron kolorowych gazet.

Na zdjęciach można podziwiać stylizacje gwiazd i celebrytów. W naszej galerii: Laura Łącz, Anna Powierza, Patrycja Wieja, Rafał Grabias, Viganna Papina, Osi Ugonoh, Sasha Strunin, Ewelina Ruckgaber, Anna Piszczałka, Tatiana Sosna-Sarno, Olivier Janiak, Karolina Pilarczyk.

Zdecydowanie wśród przybyłych wyróżniał się Rafał Grabias, była gwiazda show TTV Królowe życia, w którym brylował razem z ówczesnym partnerem Gabrielem Sewerynem. Żółty garnitur, który wybrał na wieczór, świetnie oddawał jego nietuzinkową osobowość. Barwnością stroju przebijała go jedynie Anna Powierza w dwukolorowej sukience.

Imprezę poprowadził jak zawsze niezawodny Olivier Janiak, a swoim występem uświetniła pokaz Saha Strunin. Na wybiegu natomiast brylowała zwyciężczyni Top Model Osi Ugonoh.

Koniecznie zajrzyjcie do galerii.


Patrycja Wieja na pokazie Doroty Kuźnickiej

Patrycja Wieja na pokazie Doroty Kuźnickiej

Anna Powierza na pokazie Doroty Kuźnickiej

Anna Powierza na pokazie Doroty Kuźnickiej

Rafał Grabias na pokazie Doroty Kuźnickiej

Rafał Grabias na pokazie Doroty Kuźnickiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×