Gwiazdy na pokazie mody z recyklingu: Ida Nowakowska, Katarzyna Cichopek, Monika Richardson

Gwiazdy na pokazie mody

Gwiazdy na pokazie mody

Ida NowakowskaPaulina SykutKatarzyna Cichopek... W czwartek gwiazdy gościły na pokazie mody z recyklingu. Na jakie stylizacje postawiły? Zdjęcia obiegły sieć.

Chociaż pandemia koronawirusa trwa nadal, poluzowanie obostrzeń przez rząd Mateusza Morawieckiego sprawiło, że różne eventy, w tym premiery oraz pokazy mody mogą się odbywać. Regularnie są więc organizowane wydarzenia, które przyciągają nazwiska znane z pierwszych stron gazet.

Gwiazdy na pokazie mody z recyklingu. Kto się pojawił?

Nie inaczej było w czwartek, gdy odbył się pokaz mody z recyklingu. Przyciągnął on sporo gwiazd. Wśród nich była m.in. Ida Nowakowska, która kilka tygodni temu została mamą. Gwiazda TVP krótko po porodzie wróciła do pracy. Nie ukrywa, że może sobie na to pozwolić, po telewizja zaproponowała jej idealne warunki:

Rozumiem kobiety, które oceniają mnie ze swojej perspektywy pracy na pełnym etacie, po osiem godzin dziennie. Gdybym była w takiej sytuacji, nie mogłabym sobie pozwolić na powrót do pracy. Ale przygotowanie do nagrania odcinka finałowego trwało tylko godzinę, zaś samo nagranie zaledwie dwadzieścia minut.

Ida pojawia się więc nie tylko przed kamerami, ale także zachwyca podczas branżowych imprez. Tak jak w czwartek, gdy wybrała oryginalną kreację, która z daleka przyciągała uwagę. Sięgnęła po ciemną bluzkę, która kończyła się tuż pod biustem i odsłaniała płaski brzuch gwiazdy. Doczepiono do niej przyciągające spojrzenia skrzydła. Połączyła ją ze spodniami w tym samym kolorze, a także eleganckimi butami.

Oprócz Nowakowskiej, na imprezie gościła też Monika Richardson, która kilka miesięcy temu rozstała się z mężem. Dziennikarka nie zamierza jednak siedzieć z założonymi rękami. Prężnie działa w sieci (i podobno zarabia spore sumy, więcej tutaj), a także pojawia się na imprezach. Na czwartkowe wydarzenie ubrała się w ciemną kreację, ozdobioną złotymi elementami. Sięgnęła też po diadem.

Wymienione panie nie były jedynymi osobami, które wzięły udział w wydarzeniu. Na pokazie mody pojawiły się także: Katarzyna Cichopek, Marcela Leszczak, Anna Zejdler, Olga Borys, Magda Bereda, Anna Powierza oraz Paulina Sykut.

Zdjęcia znajdziecie w galerii.


Ida Nowakowska - gwiazdy na pokazie mody

Ida Nowakowska - gwiazdy na pokazie mody

Ida Nowakowska - gwiazdy na pokazie mody

Ida Nowakowska - gwiazdy na pokazie mody

Paulina Sykut - gwiazdy na pokazie mody

Paulina Sykut - gwiazdy na pokazie mody

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×