Gwiazdy promują modę na recykling: Kasia Ankudowicz, Kajra, Małgorzata Tomaszewska, Sylwia Bomba…

Moda na recykling

Moda na recykling

Gwiazdy wzięły udział w nietypowym pokazie mody. Zaprezentowały się w ubraniach pochodzących z recyklingu. Kto pojawił się na wydarzeniu? Jakie kreacje królowały na wybiegu?

Cyklicznie już od kilku lat organizowane są pokazy mody z wykorzystaniem projektów, które powstały w ramach recyklingu. Wydarzenie przyciąga sporo gwiazd, które chętnie pokazują się w kreacjach, które stworzone zostały z poszanowaniem dla środowiska. Recykling opiera się na ponownym wykorzystaniu materiałów, które mogą być przetworzone po raz kolejny, dzięki czemu można chronić surowce naturalne i ograniczać niepotrzebną produkcję i degradację środowiska.

W ostatnich latach tego typu akcje z wielkim zaangażowanie wspierają także gwiazdy, które uczulają swoich fanów na to, aby między innymi segregowali odpady. Starają się oni swoją popularność i zasięgi wykorzystać w słusznej sprawie.

Gwiazdy na pokazie mody z recyklingu

Dzisiaj w południe odbył się kolejny pokaz mody, na którym znani i lubiani pojawili się w kreacjach z recyklingu. W czasie wydarzenia Moda na recykling pojawiło się wiele gwiazd, które chętnie wskoczyły w kreacje, które zostały stworzone z odpadów. Nadano im drugie życie, a uczestniczy wydarzenia, które poprowadził Zygmunt Chajzer chętnie pozowali przed fotoreporterami w wymyślnych strojach.

Na ściance zapozowali między innymi: Małgorzata Tomaszewska, Katarzyna Ankudowicz, Sylwia Bomba, Saszan, Anna Głogowska, Agnieszka Mrozińska, Fit Lovers i Kajra. Piękne panie zadbały o to, aby ich stroje podkreśliły wszystkie atuty kobiecości. Kasia Ankudowicz odsłoniła brzuch w stroju składającym się ze spódnicy i krótkiego topu. Sylwia Bomba natomiast postanowiła podkreślić smukłą talię w czarnej sukience z zielonym pasem, który zaczynał się już przy szyi gwiazdy. Sporą uwagę swoim strojem przyciągnęła też Saszan, która miała na sobie sukienkę o bardzo fantazyjnym i nietypowym kształcie.

Zdjęcia gwiazd biorących udział w pokazie zobaczycie w naszej galerii. Która z kreacji podobała wam się najbardziej?


Saszan - Moda na recykling 3

Saszan - Moda na recykling 3

Sylwia Bomba - moda na recykling 3

Sylwia Bomba - moda na recykling 3

Sylwia Bomba - moda na recykling 3

Sylwia Bomba - moda na recykling 3

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×