Gwiazdy na pokazie Macieja Zienia: Małgorzata Kożuchowska, Marina, Barbara Kurdej-Szatan, Maffashion

Gwiazdy na pokazie Zienia

Gwiazdy na pokazie Zienia

Małgorzata Kożuchowska, Marina, Barbara Kurdej-Szatan, Maffashion... Gwiazdy na pokazie Macieja Zienia. Zdjęcia.

Maciej Zień to jeden z najlepszych i najbardziej utytułowanych polskich projektantów mody. Ubierał i ubiera największe polskie gwiazdy i to od samego początku swojej kariery, a startował bardzo wcześnie, bo w wieku 17 lat.

Potajemnie kupiłem sobie lalkę Barbie. Zrobiłem to w tajemnicy, bo nie wiedziałem, jak wytłumaczyć rodzicom, że chcę mieć lalkę Barbie. Miała służyć jako przedmiot edukacyjny, jako manekin. Nigdy się nie dowiedzieli. Dopiero jak dorosłem o tym opowiedziałem – mówi projektant w rozmowie z Katarzyną Zdanowicz

Jak widać, od dzieciństwa wiedział, czym chciałby się zajmować. Obecnie od lat jest w czołówce. Gwiazdy chętnie pojawiają się na pokazach jego najnowszych kolekcji, a każda ma w szafie jakiś projekt Zienia. W czwartek masa znanych z pierwszych stron gazet osób oglądała nową kolekcję projektanta.

Gwiazdy na pokazie Macieja Zienia. Kto się pojawił?

24 listopada na pokazie kolekcji Bloom Macieja Zienia zjawiła się plejada gwiazd i celebrytów. Tym razem projektant stworzył stylizacje będące ukłonem w stronę świata roślin, zwłaszcza róż, a także wielorakiej natury kobiet. Przyznał, że to właśnie sprzeczność, różnorodność, brak stałości są dla niego niezwykle inspirujące.

Fotoreporterom pozowali: Małgorzata Kożuchowska, Kasia Kowalska, Edyta Herbuś, Magdalena Lamparska, Marina, Maffashion, Grażyna Szapołowska, Barbara Kurdej-Szatan, Anna Wyszkoni, Ada Fijał, Natalia Janoszek, Agnieszka Amaro, Wojciech Modest Amaro, Malwina Wędzikowska, Tomasz Ciachorowski.

Zdjęcia w galerii, a poniżej relacja z wydarzenia i rozmowa z Maciejem Zieniem na temat najnowszej kolekcji.


Małgorzata Kożuchowska - pokaz Macieja Zienia

Małgorzata Kożuchowska - pokaz Macieja Zienia

Marina - pokaz Macieja Zienia

Marina - pokaz Macieja Zienia

Barbara Kurdej-Szatan - pokaz Macieja Zienia

Barbara Kurdej-Szatan - pokaz Macieja Zienia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×