Gwiazdy na pokazie mody: Piotr Stramowski, Radosław Majdan, Antek Królikowski, Agata i Piotr Rubikowie

Gwiazdy na pokazie mody

Gwiazdy na pokazie mody

Piotr Stramowski, Radosław Majdan, Agata i Piotr Rubikowie... Gwiazdy pojawiły się na pokazie kolekcji Rodrigo De La Garza. Zdjęcia.

Rodrigo De La Garza urodził się w Meksyku, dorastał w Stanach Zjednoczonych, by w końcu osiedlić się w Europie. Od ponad 10 lat mieszka w naszym kraju i ubiera polskie gwiazdy. Jednak zanim się tym zajął, służył w amerykańskiej armii i hodował alpaki.

Trochę to skomplikowane, prawda? Urodziłem się i dorastałem w Meksyku. Gdy miałem 9 lat, wyjechałem z rodziną do USA, a później do Europy. Kim się czuję? To zależy od tygodnia. Kocham polski styl życia, poranne drzemki i życie na luzie. Z kolei moją kulturą jest Meksyk, a w pracy posługuję się językiem angielskim… Ciężko to wytłumaczyć – mówił w rozmowie z Marcinem Prokopem.

Do zajęcia się projektowaniem ubrań zainspirowały go jego własne problemy z dobrze skrojonymi częściami garderoby. Obecnie ma już ugruntowaną pozycję i zadowolonych klientów.

Uznałem, że wprowadzając awangardowy design, zachęcę ludzi do zakupu garnituru za 5000 złotych – by nie musieli płacić dodatkowej „marży” za znaczek, a wyłącznie za świetną jakość. Oprócz tego oferuję „mobilnego krawca” – mam klientów niemal z całego świata, do których przylatuje, żeby wykonać przymiarki i szyć garnitury. Możliwe jest skopiowanie jakości, ale nie da się skopiować obsługi klienta – to zawsze cię wyróżni. Niemal 95 proc. moich klientów zostaje moimi przyjaciółmi – powiedział w wywiadzie dla Bussines Insider.

W sobotę 16 października pokazał kolejną kolekcję, którą podziwiały gwiazdy.

Gwiazdy na pokazie kolekcji Rodrigo De La Garza. Kto się pojawił?

Rodrigo De La Garza ma już ugruntowaną pozycją na rynku, więc nie dziwi fakt, że jego nowe kolekcje chętnie oglądają gwiazdy. W sobotę fotoreporterom pozowali: Piotr Stramowski, Radosław Majdan, Agata Rubik, Piotr Rubiki, Malwina Wędzikowska, Antoni Królikowski, Harry Jefferson, Katarzyna Paskuda, Jarosław Szado, Piotr Marzec. 

Zdjęcia w galerii.


Antek Królikowski na pokazie Rodrigo De La Garza

Antek Królikowski na pokazie Rodrigo De La Garza

Piotr Stramowski na pokazie Rodrigo De La Garza

Piotr Stramowski na pokazie Rodrigo De La Garza

Radosław Majdan na pokazie Rodrigo De La Garza

Radosław Majdan na pokazie Rodrigo De La Garza

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×