Szukaj

Gwiazdy na pokazie kolekcji Rodrigo De La Garza: Antek Królikowski, Tomasz Kammel, Fit Lovers

Gwiazdy na pokazie mody Rodrigo De La Garza

Gwiazdy na pokazie mody Rodrigo De La Garza

Gwiazdy na pokazie najnowszej kolekcji Rodrigo De La Garza: Antek Królikowski, Tomasz Kammel, Fit Lovers, Rafał Zawierucha. Zdjęcia obiegły media.

We wtorek, 29 września odbył się pokaz najnowszej kolekcji meksykańskiego projektanta Rodrigo De La Garza. Mieszkający w Polsce artysta prowadził hodowlę alpak. Teraz szyje garnitury dla klientów z polski i całego świata.

Na pokazie najnowszej kolekcji nie zabrakło gwiazd.

Gwiazdy na pokazie Rodrigo De La Garza. Kto się pojawił?

Rodrigo De La Garza od hodowcy alpak, stał się cenionym projektantem ubrań szytych na miarę. Sam wyznał, że zainspirowały go do tej drogi zawodowej jego własne problemy z dobrze skrojonymi częściami garderoby. Obecnie ma już ugruntowana pozycję i zadowolonych klientów.

Uznałem, że wprowadzając awangardowy design, zachęcę ludzi do zakupu garnituru za 5000 złotych – by nie musieli płacić dodatkowej „marży” za znaczek, a wyłącznie za świetną jakość. Oprócz tego oferuję „mobilnego krawca” – mam klientów niemal z całego świata, do których przylatuje, żeby wykonać przymiarki i szyć garnitury. Możliwe jest skopiowanie jakości, ale nie da się skopiować obsługi klienta – to zawsze cię wyróżni. Niemal 95 proc. moich klientów zostaje moimi przyjaciółmi – powiedział w wywiadzie dla Bussines Insider.

Na dzisiejszym pokazie jego najnowszej kolekcji pojawiły się gwiazdy, wśród nich mężczyźni, którzy cenią sobie elegancję ponad wszystko: Tomasz Kammel, Antoni Królikowski, Fit Lovers, Rafał Zawierucha, Bartłomiej Misiewicz, Katarzyna Paskuda, Piotr Rubik, Michał Piróg, Katarzyna Łaska.

Po zdjęcia zajrzyjcie do naszej galerii.


Tomasz Kammel na pokazie mody Rodrigo De La Garza

Tomasz Kammel na pokazie mody Rodrigo De La Garza

Fit Lovers na pokazie mody Rodrigo De La Garza

Fit Lovers na pokazie mody Rodrigo De La Garza

Antoni Królikowski na pokazie mody Rodrigo De La Garza

Antoni Królikowski na pokazie mody Rodrigo De La Garza

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×