Gwiazdy na pokazie filmu „Elvis”: Woźniak-Starak, Krupińska, Koziejowska, Ładocha, Jelonek, Dec i inni

Gwiazdy na pokazie filmu „Elvis”

Gwiazdy na pokazie filmu „Elvis”

Cała plejada gwiazd pojawiła się dziś na przedpremierowym pokazie filmu Elvis. Kto znalazł się wśród nich? Jak zaprezentowały się poszczególne sławy?

Dziś odbył się przedpremierowy pokaz filmu Elvis. Produkcja będzie miała polską premierę w piątek 24 czerwca. Film opowiada o życiu legendy amerykańskiego rock’n’rolla – Elvisa Presleya ze szczególnym uwzględnieniem jego kontaktów z menadżerem, Tomem Parkerem. W rolę króla muzyki wcielił się Austin Butler, a w rolę jego współpracownika – Tom Hanks.

Historia Elvisa Presleya (Butler) zgłębia złożoną, ponad dwudziestoletnią relację Presleya z Parkerem (Hanks), która rozpoczęła się wraz z początkiem bezprecedensowej kariery piosenkarza, na tle ewoluującego krajobrazu kulturowego i końca amerykańskiej niewinności. Kluczowym elementem opowieści jest jedna z najważniejszych i najbardziej wpływowych osób w życiu Elvisa, Priscilla Presley – czytamy w oficjalnym opisie produkcji w serwisie Filmweb.

Film można oglądać zagranicą od końca maja. Zarówno zwykli widzowie, jak i recenzenci są pełni podziwu dla kunsztu reżyserskiego Baza Luhrmanna, ale również dla talentu scenicznego aktorów, którzy wcielili się w dwie główne role.

Gwiazdy na premierze filmu Elvis. Jak wyglądały?

Na środowym pokazie pojawili się m.in. Agnieszka Woźniak-Starak, Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak, Paulina Koziejowska, Paulina Gałązka, Damian Michałowski, Rafał Zawierucha, Wojciech Rotowski, Paulina Krupińska-Karpiel, Nicole Akonchong, Daria Ładocha, Anna Dec, Bartosz Kloch. Ich zdjęcie zobaczycie w galerii.

Zwróciliśmy uwagę na kilka kreacji. Woźniak-Starak miała na sobie wzorzystą koszulę, dzwony i spiczaste buty. Krupińska-Karpiel zadała szyku w białym komplecie, składającym się na bluzkę odsłaniające brzuch i spódnicę. Koziejowska, czyli partnerka Macieja Orłosia, świetnie wyglądała w marynarce, topie z kwiecistym dodatkiem i spódnicy. Wszystkie elementy jej ubioru były utrzymane w białym kolorze.

Ładocha postawiła na bardziej jaskrawe barwy. Świetnie wyglądała w różowej sukience z białymi wstawkami. Jej look uzupełniały jasne buty sportowe i kolorowa torba. Na wyróżnienie zasłużył również Jelonek. Przystojniak postawił na czerń. Na tę okazję wybrał skórzanką kurtkę, koszulkę i luźne spodnie. Na ciemnym tle wyróżniały się tylko jego białe buty.

Która z gwiazd najbardziej się wam spodobała?


Agnieszka Woźniak-Starak. Pokaz filmu Elvis

Agnieszka Woźniak-Starak. Pokaz filmu Elvis

Agnieszka Woźniak-Starak. Pokaz filmu Elvis

Agnieszka Woźniak-Starak. Pokaz filmu Elvis

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak. Pokaz filmu Elvis

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak. Pokaz filmu Elvis

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×