Gwiazdy na pokazie mody: Katarzyna Glinka, Joanna Racewicz, Ewa Kasprzyk, Monika Richardson

Gwiazdy na pokazie mody

Gwiazdy na pokazie mody

Katarzyna Glinka, Joanna Racewicz, Ewa Kasprzyk, Helena Deeds, Monika Rochardson i wiele innych gwiazd na pokazie Deni Kler. Zobaczcie stylizacje gwiazd.

Po długim zamknięciu spowodowanym pandemią koronawirusa niemal codziennie odbywają się najróżniejsze eventy. Nic nie jest w stanie zniechęcić znanych osób do wyjścia z domów i pozowania na ściankach. W czwartek odbył się pokaz znanej marki, na którym nie zabrakło lubianych osób z pierwszych stron gazet. Zobaczcie stylizacje gwiazd podczas pokazu Deni Cler.

Gwiazdy na pokazie mody: Glinka, Racewicz, Kasprzyk, Richardson

Na pokazie młody po raz pierwszy od ślubu mogliśmy zobaczyć na wspólnym wyjściu Agnieszkę Mrozińską i Alexa Caprice. Nowożeńcy w jasnych stylizacjach prezentowali się bardzo efektownie, a uśmiechy nie schodziły z ich twarzy. Przypomnijmy, że para jakiś czas temu zaczęła szykować się do ślubu. Agnieszka w rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, jaka jest jej wymarzona ceremonia:

Będzie to w stylu boho. To będzie takie white party. Będzie w plenerze, wszyscy będą na biało. Nie będzie z przepychem. Będzie w gronie najbliższych i przyjaciół. Chcemy, żeby wszyscy czuli się swobodnie i luźno, żebyśmy wszyscy się dobrze bawili i żebyśmy mogli ten dzień zapamiętać.

I rzeczywiście wszystko udało się pięknie, a zjawiskowa panna młoda kradła całą uwagę. Więcej pisaliśmy o tym tutaj.

Obok nowożeńców na ściance pozowali: Monika Richardson, Konrad Wojterkowski, Katarzyna Glinka, Jarosław Bieniecki, Joanna Racewicz, Ewa Kasprzyk, Urszula Dudziak, Katarzyna Żak, Monika Jaruzelska, Anna Korcz, Beata Ścibakówna, Karolina Pilarczyk, Mariola Bojarska-Ferenc, Iwona Kossmann, Helena Deeds, Patrycja Markowska, Joanna Majstrak, Anna Głogowska.

Zajrzyjcie do naszej galerii.


Agnieszka Mrozińska, Alex Caprice - pokaz Deni Cler

Agnieszka Mrozińska, Alex Caprice - pokaz Deni Cler

Joanna Racewicz - pokaz Deni Cler

Joanna Racewicz - pokaz Deni Cler

Helena Deeds – pokaz Deni Cler 2021

Helena Deeds – pokaz Deni Cler 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×