Gwiazdy promują letnią kolekcję biżuterii: Maffashion, Ida Nowakowska, Oliwia Bieniuk i inni

Gwiazdy na evencie marki biżuteryjnej

Gwiazdy na evencie marki biżuteryjnej

Gwiazdy na prezentacji wiosenno-letniej kolekcji biżuteryjnej marki. Pojawiło się sporo stylowych Polek, które chętnie kokietowały fotoreporterów.

Poluzowanie obostrzeń sprawiło, że wszystko powoli wraca do normy. Praktycznie niewymagane są już maseczki, zniesiono wszelkie limity, a także przywrócono możliwość organizowania wydarzeń publicznych.

Zdecydowanie częściej odbywają się eventy, które przyciągają gwiazdy. Podczas dzisiejszego wieczoru w jednym z warszawskich klubów odbyła się impreza, która zorganizowana została przez hiszpańską markę biżuteryjną. Podczas wydarzenia zaprezentowano letnią kolekcję błyskotek. Kto pojawił się na czerwonym dywanie?

Gwiazdy na prezentacji kolekcji biżuterii na wiosnę i lato 2022

Wydarzenie przyciągnęło na salony największe nazwiska. Z uwagi na to, że był to event związany z modą, nie mogło zabraknąć jednej z najpopularniejszych influencerek w kraju, której szczególnie bliskie są ubrania oraz wszelkiego rodzaju dodatki. Mowa oczywiście o Maffashion, która postawiła na sukienkę w kolorze kanarkowym. Do kreacji dobrała granatowe buty na wysokich szpilkach.

Poza nią na event przybyła także Roxie Węgiel, która uświetniła wydarzenie występem muzycznym. Młoda piosenkarka również zaszalała z kolorami. Postawiła na zielono-żółty top oraz spodnie w tych samych kolorach. Całość uzupełniła wygodnym obuwiem oraz żółtą torebką.

Uwagę fotografów zwróciła także Oliwia Bieniuk. W przeciwieństwie do swoich koleżanek z branży zdecydowała się na nieco bardziej stonowany strój. Córka Ani Przybylskiej do czarnego topu, odsłaniającego jej brzuch, dobrała marynarkę oraz spodnie w tym samym kolorze. Do tego włożyła czarne szpilki oraz wzięła ze sobą skórzaną torebkę.

Na imprezie pojawili się także Ida Nowakowska, Magdalena Swat, Barbara Pasek oraz Natalia Klimas.

Zdjęcia w galerii.


Oliwia Bieniuk | fot. AKPA

Oliwia Bieniuk | fot. AKPA

Oliwia Bieniuk | fot. AKPA

Oliwia Bieniuk | fot. AKPA

Maffashion | fot. AKPA

Maffashion | fot. AKPA

Komentarze

 • Marg pisze:

  To w różowym to co to? OMG.
  A Bieniuk to już „gwiazda”? Czego? No i jej krótka szyja znikła całkiem w owersajzowej marynarze… Reszta „gwiazd” również tak sobie.

 • Gość pisze:

  Młode źdolne kariera przed nimi a jak mówi kłasyk nie jestes na pudelku jest ch..j pi..zda a nie gwiazda i to tyle

 • Gość pisze:

  Komicznie to wyglada, chyba miały jakieś warsztaty z ustawiania się do obiektywu😂nóżka wyciągnięta, rączka pod boczek i łepek w górę co by dobrze skórę naciągnąć 😂😂

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×