Gwiazdy na prezentacji biżuterii: Racewicz, Wolszczak, Markowska, Kurdej-Szatan

Gwiazdy na prezentacji biżuterii

Gwiazdy na prezentacji biżuterii

Gwiazdy na pokazie biżuterii: Joanna Racewicz, Grażyna Wolszczak, Patrycja Markowska, Barbara Kurdej-Szatan. Jak prezentowały się w obiektywach fotoreporterów? Zdjęcia.

Podczas pandemii koronawirusa odwołano wszystkie imprezy, a gwiazdy nie miały okazji zaprezentować się na ściance czy czerwonym dywanie. Po poluzowaniu obostrzeń znowu zaczęły mieć taką możliwość, bo ponownie organizowane są różnego rodzaju eventy.

Zobacz także: Wielkie gwiazdy na premierze sztuki: Irena Santor, Janusz Gajos, Maria Peszek, Maja Komorowska

Tym razem mogły zabłysnąć podczas prezentacji biżuterii. Kto się pojawił i jak wyglądały gwiazdy?

Gwiazdy na pokazie biżuterii. Racewicz, Wolszczak, Markowska, Kurdej-Szatan… Jak wyglądały?

Premiery filmów i sztuk teatralnych, wystawy, pokazy mody… Wszystkie tego typu imprezy powoli wracają na salony. Stęsknione za tak zwanym bywaniem gwiazdy chętnie pojawiają się na imprezach.

Zobacz także: Mister Polski 2020. Gwiazdy na gali finałowej: Madeńska, Grabias, Andrzejewicz, Wilk

Która kobieta nie poprzymierzałaby pięknej biżuterii z najnowszej kolekcji? Chyba żadna nie odmówiłaby sobie tej przyjemności. W Warszawie w Elektrowni Powiśle odbył się pokaz z okazji 10-lecia marki Makobelle.

Mokobelle jest miejscem spotkania wizji projektantów naszej biżuterii z Twoją niepowtarzalną osobowością. Zapraszamy Cię do skomponowania online własnych zestawów biżuterii, które w oryginalny sposób podkreślą Twój charakter. Mokobelle oferuje wszystkie elementy potrzebne do stworzenia idealnej biżuterii – łańcuszki, jedwabne nitki, szlachetne i półszlachetne kamienie oraz zawieszki. To od Ciebie zależy, w jaki sposób chcesz wyrazić siebie i swój styl – można przeczytać na stronie firmowej.

Kto przybył na jubileusz? Joanna Racewicz, Grażyna Wolszczak, Patrycja Markowska, Barbara Kurdej-Szatan, Gabi Drzewiecka, Anna Zejdler, Karolina Pilarczyk, Bogna Sworowska, Magdalena Antosiewicz, Marieta Żukowska, Paulina Koziejowska, Izabela Kuna, Anna Męczyńska, Lidia Popiel, Dorota Williams.

Panie prezentowały się nadzwyczajnie. Zachwycała szczuplutka Joanna Racewicz w długich już włosach i w intensywnie czerwonym kombinezonie. Z kolei Patrycja Markowska pochwaliła się płaskim brzuchem w swojej rockowej stylizacji, którą dopełniła wiśniowymi butami na koturnie. Basia Kurdej-Szatan postawiła na letnią sukienkę w kwiatki. Grażyna Wolszczak pierwszy raz na salonach pokazała się w odmienionej fryzurze.

Zajrzyjcie do naszej galerii.


Joanna Racewicz na jubileuszu marki biżuterii

scena z: Joanna Racewicz, fot. Podlewski/AKPA

Barbara Kurdej-Szatan na jubileuszu marki biżuterii

scena z: Barbara Kurdej-Szatan, fot. Podlewski/AKPA

Patrycja Markowska na jubileuszu marki biżuterii

Patrycja Markowska na jubileuszu marki biżuterii

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×