Gwiazdy na otwarciu sklepu: Katarzyna Zielińska, Klaudia El Dursi, Maffashion, Maja Sablewska

Gwiazdy na otwarciu sklepu

Gwiazdy na otwarciu sklepu

Gwiazdy na otwarciu sklepu: Katarzyna Zielińska, Klaudia El Dursi, Maffashion, Maja Sablewska, Kasia Warnke, Piotr Stramowski... Zobacz, jak wyglądali. Zdjęcia.

Podczas pandemii koronawirusa odwołano wszystkie imprezy, a gwiazdy nie miały okazji zaprezentować się na ściance czy czerwonym dywanie, ponieważ nie pozwalały na to obostrzenia, których celem było powstrzymanie rozprzestrzeniania się śmiertelnej choroby. Po poluzowaniu obostrzeń znowu zaczęły mieć taką możliwość, bo ponownie organizowane są różnego rodzaju eventy.

Zobacz także: Wielkie gwiazdy na premierze sztuki: Irena Santor, Janusz Gajos, Maria Peszek, Maja Komorowska

Nic dziwnego, że po wielu miesiącach izolacji, gwiazdy tłumnie pojawiły się na otwarciu sklepu.

Gwiazdy na otwarciu sklepu: Maffashion, Sablewska, Zielińska, El Dursi… Jak wyglądały?

Pewne jest, że wiele gwiazd zatęskniło już za pozowaniem na ściance i tak zwanym bywaniem. Jeśli jeszcze do tego miały okazję połączyć event z zakupami, to już naprawdę nie może dziwić, że tak tłumnie, jak dawno nie, pojawiły się na otwarciu sklepu.

Kto pozował na ściance? Katarzyna Zielińska, Klaudia El Dursi, Maffashion, Maja Sablewska, Kasia Warnke, Piotr Stramowski, Michał Piróg, Jessica Mercedes, Adam Zdrójkowski, Jakob Kosel, Ada Fijał, Ola Kot, Zofia Ślotała, Łukasz Kędzior.

Zobacz także: Gwiazdy promują „You Can Dance – Nowa Generacja”: Ida Nowakowska, Klaudia Antos, Misha Kostrzewski, Agustin Egurrola

Imprezę uświetnili występem, Mery Spolsky i Fisz.

Trzeba przyznać, że powiało latem i było niezwykle kolorowo. Katarzyna Zielińska w żółtym garniturze zachwycała nową fryzurą. Dawni niewidziana Maja Sablewska zaprezentowała świetną stylizację, z torebką Chanel na pierwszym planie. Maffashion zadziwiała idealną figurą, a przecież stosunkowo niedawno urodziła synka.

Zajrzyjcie do naszej galerii.


Ada Fijał - otwarcie sklepu

Ada Fijał - otwarcie sklepu

Maffashion - otwarcie sklepu

Maffashion - otwarcie sklepu

Maja Sablewska - otwarcie sklepu

scena z: Maja Sablewska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×