Szukaj

Gwiazdy na otwarciu showroomu: Kaczorowska, Kurdej-Szatan, Hyży, Maffashion

Gwiazdy na otwarciu showroomu

Gwiazdy na otwarciu showroomu

Gwiazdy pojawiły się na otwarciu showroomu: Agnieszka Kaczorowska, Barbara Kurdej-Szatan, Maja Hyży, Monika Mrozowska, Maffashion. Jak wyglądały? Zdjęcia.

Z powodu pandemii koronawirusa imprezy modowe odbywają się na nowych zasadach. Jest ich niewiele i ograniczone jest grono zaproszonych gości, a wszystko dzieje się w warunkach zapewniających maksymalne bezpieczeństwo przybyłym.

Już ponad rok jest bardzo mało spotkań branżowych, a cały show-biznes mocno odczuwa izolację. Kiedy więc ktoś zdecyduje się zorganizować spotkanie, gwiazdy chętnie przyjmują zaproszenie.

W czwartek 22 kwietnia w Warszawie odbyło się uroczyste otwarcie showroomu z akcesoriami i ubrankami dla dzieci. Pojawiło się kilka popularnych pań, które chętnie oglądały produkty oferowane przez markę.

Gwiazdy na otwarciu showroomu. Jak wyglądały?

Maja Hyży, Agnieszka Mrozińska, Barbara Kurdej-Szatan, Agnieszka Kaczorowska, Monika Mrozowska, Katarzyna Bigos, Dorota Czaja, Maffashion… Gwiazdy uświetniły swoją obecnością otwarcie showroomu z ubrankami i akcesoriami dla maluchów.

W specjalnie zaaranżowanej przestrzeni oglądały mięciutkie kocyki, ubranka, szydełkowane buciki, zabawki, a także ręcznie robione czapeczki. Wszystkie z nich są mamami, więc doceniają dobrą jakość produktów dla dzieci.

Jak wyglądały? Maja Hyży zwracała na siebie uwagę kolorem swojej oversizowej sukni, do której nałożyła sportowe buty. Włosy zaplotła w warkocze, a fryzurę dodatkowo ozdobiła opaską.

W oczy rzucał się także brzuszek Agnieszki Kaczorowskiej. Aktorka jest już na finiszu drugiej ciąży, o której poinformowała na początku roku. Gwiazda powita na świecie drugą córeczkę. Chociaż początki ciąży nie należały do najłatwiejszych, teraz czuje się o wiele lepiej:

Po połówkowym USG mamy stuprocentową pewność: będziemy mieli drugą córeczkę! Maciek śmieje się, że obsługę dziewczynki już zna. Coś czuję, że będzie kolejna córunia tatusia. Nie mam już mdłości, przeszła mi senność. Znów mam mnóstwo energii  – powiedziała w rozmowie z Party.

Kaczorowska zdradziła, że ma w planach kolejne dziecko. Ma nadzieję, że doczeka się chłopca:

Już zapowiedziałam Maćkowi, że jeszcze upomnę się o syna.

Póki co jednak korzysta z dobrego samopoczucia i wyrwała się z domu na imprezę, na której pojawiła się w białej sukience z kołnierzykiem i zamszowych botkach.

Pięknie prezentowały się także pozostałe mamy. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Julia Kuczyńska - Gwiazdy na otwarciu showroomu

Julia Kuczyńska - Gwiazdy na otwarciu showroomu

Agnieszka Kaczorowska - Gwiazdy na otwarciu showroomu

Agnieszka Kaczorowska - Gwiazdy na otwarciu showroomu

Maja Hyży - Gwiazdy na otwarciu showroomu

Maja Hyży - Gwiazdy na otwarciu showroomu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×