Gwiazdy na otwarciu showroomu z alkoholami: Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki, Katarzyna Żak…

Gwiazdy

Gwiazdy

We wtorkowe popołudnie gwiazdy pojawiły się na otwarciu ekskluzywnego showroomu z alkoholami. Kto zagościł na kameralnej imprezie w stolicy?

Gwiazdy chętnie bywają na eventach, a piękna wiosenna pogoda zdecydowanie sprzyja temu by pojawili się w najmodniejszych miejscach stolicy. W ciągu ostatnich dwóch lat nie mieli do tego zbyt wielu okazji. Ze względu na pandemię większość masowych wydarzeń była odwoływana. Długo panowały też obostrzenia i restrykcje sanitarne. Wczoraj rząd oficjalnie ogłosił koniec stanu epidemii i zniósł niemal wszystkie dotychczasowe ograniczenia. Nic więc dziwnego, że już jakiś czas temu wydarzenia branżowe zaczęły wracać do normy.

We wtorkowe popołudnie w drodze na kolejny event również można było spotkać kilka gwiazd. Na ich drodze nie omieszkali stanąć oczywiście paparazzi, którzy zrobili kilka nowych zdjęć. My za to chętnie przyglądamy się ich stylizacjom. Kto pojawił się na otwarciu Probierni Urbanowicz?

Gwiazdy na otwarciu showroomu z alkoholami

Wtorkowe popołudnie upłynęło kilku gwiazdom na wizycie w ekskluzywnym showroomie z alkoholami. W sieci natychmiast pojawiły się zdjęcia. My postanowiliśmy przyjrzeć się temu, jakie stroje wybrali. Po obejrzeniu całej galerii nasuwają nam się dwa wnioski. W tym sezonie na branżowych imprezach króluje monochromatyzm i luźne garnitury.

Na wydarzeniu pojawili się między innymi Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki. Aktorska para postawiła na luźne kreacje. Julia miała na sobie oliwkowy garnitur z obszernymi spodniami i krótkim żakietem. Dobrała do niego biały top i sneakersy.Głowę przewiązała chustką, a na jej ramieniu zawisła niewielka czarna torebka marki Jacquemus. Nikodem natomiast postawił na kolor różowy. Zestawił ze sobą spodnie i luźną koszulę, a także kapelusz. Podobnie jak jego dziewczyna na stopy włożył białe sneakersy.

Katarzyna Żak również postawiła na kolory. Wybrała błękitny luźny garnitur w białe paski, do którego dobrała jasne szpilki i torebkę. Urszula Dębska postawiła na dżinsy i luźną szarą marynarkę. Na otwarciu showroomu obecna też była mama Julii Wieniawy, która jest jej menadżerką. Marta Wieniawa-Narkiewicz także zaopatrzyła się w luźniejszą marynarkę w brązowym kolorze.

Zdjęcia z kameralnej imprezy zobaczycie w naszej galerii.


Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Komentarze

 • Gość pisze:

  Jaki monopolowy takie gwiazdy po co pokazywac klate i d..pe po za to płacą tak było jest i będzie a stan konta musi się zgadzać i to tyle

 • Gość pisze:

  Jednym słowem dramat .Otwarcie sklepu monopolowego z tymi pożal się Boże tz. gwiazdami ahahaha

 • Gość pisze:

  Julka co ty widzisz w tym zniewieściałym kolesiu to jakiś dramat teraz już nie ma prawdziwych facetów tylko gogusie w różowych wdziankach i bez skarpet na stopach

 • Gośćbabu pisze:

  Katarzyna Żak…tak wizerunku męża nie uratujesz. Chyba, że zaraz będzie głośno o rozstaniu tak cudownego małżeństwa

 • Gość pisze:

  Gwiazdy na uroczystym otwarciu sklepu monopolowego…Rozbicki chyba już wcześniej otworzył

 • Gość pisze:

  Rozumiem, że można uczestniczyć w uroczystym otwarciu wystawy, uroczystej premierze teatralnej ….. ale w otwarciu sklepu z gorzałą? Serio? To tylko świadczy o poziomie tych „gwiazd”!

  • Good ść pisze:

   Co to za moda cekebrycka te kolorowe zaduże garnitury. Poza nimi nikt tego nie nosi.

 • Michał pisze:

  Gwiazdy chyba spadające . Nie ma takiego zawodu jak gwiazda one są tylko marnymi aktorkami

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×