Szukaj

Gwiazdy na nagraniu sylwestrowego odcinka ,,Świat się kręci”: Maryla Rodowicz, Katarzyna Cerekwicka, Ada Fijał

Gwiazdy na nagraniu Świat się kręci

Gwiazdy na nagraniu sylwestrowego odcinka Świat się kręci

Telewizja Polska też przygotowuje się do świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra 2015. W tym wyjątkowym czasie na antenie Jedynki zostanie wyemitowany specjalny koncert kolęd i pastorałek, który odbył się w Pałacu Prezydenckim. Z kolei podczas ostatniego dnia roku, drugi kanał TVP pokaże jak co roku koncert sylwestrowy z udziałem największych polskich gwiazd.

Zobacz: Zobaczcie spot Sylwestra z Dwójką 2015/2016. Gwiazdy dały z siebie wszystko. Czy podobnie będzie 31. grudnia?

W planach jest także emisja specjalnego odcinka Świat się kręci, w którym gwiazdy podsumują mijający rok. W nagraniu wzięli udział między innymi: Maryla Rodowicz, Krystyna Loska, Piotr Kupicha i Katarzyna Cerekwicka. Emisja odcinka zaplanowana jest na 31. grudnia.

Zobaczcie w galerii, kto jeszcze pojawi się w specjalnym wydaniu Świat się kręci.


Dodaj komentarz

  • monika pisze:

    Michał Szpak powinien jechać na eURO

  • zwykły pracownik fizyczny pisze:

    Jolka poszła naprawdę naprawdę w najwyższym stylu. Piotr nie palmował swoim zmanierowanym nosowym akcentem i tak naprawdę wykonał swój najlepszy występ jaki widziałem , był na tyle dobry, ze Rafał Brzozowski miną dał znać , że nie zaśpiewałby tego lepiej, a sam Rafał też jest powiedziałbym w pełni profesjonalnym multiwokalistą. Dobra, nie będę się rozpisywał. Szczęśliwego nowego roku. Pozdrawiam

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×