Konferencja prasowa TVP przed Igrzyskami Olimpijskimi w Tokio: Otylia Jędrzejczak, Krzysztof Ignaczak, Marcin Urbaś

Gwiazdy na konferencji TVP

Gwiazdy na konferencji TVP

Otylia Jędrzejczak, Krzysztof Ignaczak, Sebastian Chmara... Gwiazdy pojawiły się na konferencji prasowej TVP przed Igrzyskami Olimpijskimi w Tokio. Zdjęcia.

Telewizja Polska zorganizowała konferencję prasową, na której zapowiedziano, jak będą wyglądały transmisje z Igrzysk Olimpijskich w Pekinie, które zaczną się już 23 lipca.

Igrzyska Olimpijskie to jedna z największych i najważniejszych imprez sportowych na świecie i kolejna po niedawno zakończonym Euro 2020, jaką widzowie będą mogli śledzić w Telewizji Polskiej. Zapewniam, że jesteśmy znakomicie przygotowani do tego wspaniałego wydarzenia i będziemy je realizować z pasją i rozmachem. Zespół pracujący przy obsłudze Igrzysk w Tokio liczy aż 150 osób, nasi eksperci, dziennikarze, realizatorzy będą obecni zarówno w Japonii, jak i w Warszawie. Telewizja Polska od ponad 60-ciu lat towarzyszy polskim sportowcom, transmitując najważniejsze wydarzenia i zawody, to element naszej misji – powiedział Jacek Kurski, Prezes Zarządu TVP S.A. na spotakniu z dziennikarzami.

Prezes obiecał, że widzów TVP nie ominie żadne ważne dla naszych reprezentantów wydarzenie.

Specjalna delegacja ośmiu ekip reporterskich Telewizji Polskiej sprawi, że widzów nie ominą żadne doniesienia z igrzysk – porozmawiamy z każdym polskim olimpijczykiem i podsumujemy każdy start polskiej ekipy. Olimpijskie studio z prowadzącymi i ekspertami towarzyszyć będzie meczom naszych siatkarzy oraz rywalizacji lekkoatletów. Telewizja Polska pokaże wszystkie mecze tenisa, w którym udział wezmą polscy zawodnicy, z Igą Świątek i Hubertem Hurkaczem na czele. Codziennie około godz. 21:30 Jedynka zaprasza także na specjalne podsumowanie dnia „Olimpijski Wieczór”, którego wydłużoną wersję – wzbogaconą o specjalną „dogrywkę” obejrzeć będzie można na kanale sportowym TVP. W TVP Sport będą także emitowane powtórki transmisji i podsumowania dnia.

Oprócz Jacka Kurskiego na konferencji nie zabrakło też gwiazd sportu i telewizji.

Gwiazdy na konferencji prasowej TVP przed Igrzyskami Olimpijskimi w Tokio

Igrzyska Olimpijskie w Tokio na antenach Telewizji Polskiej będą relacjonowane na żywo. Widzowie będą mogli oglądać zmagania sportowców w TVP1, TVP Sport, na stronie tvpsport.pl oraz w aplikacji mobilnej. Uroczyste otwarcie Igrzysk nastąpi 23 lipca, natomiast zakończenie 8 sierpnia 2021.

W konferencji prasowej, która była zapowiedzią tego, co będzie się działo na antenach, oprócz prezesa Jacka Kurskiego, wzięły udział gwiazdy: Otylia Jędrzejczak, Krzysztof Ignaczak, Sebastian Chmara, Przemysław Babiarz, Sylwia Dekiert, Dagmara Bryzek, Marcin Urbaś.

Zajrzyjcie do naszej galerii.


Jacek Kurski - Igrzyska Olimpijskie w Tokio na antenach TVP - konferencja prasowa

Jacek Kurski - Igrzyska Olimpijskie w Tokio na antenach TVP - konferencja prasowa

Otylia Jędrzejczak - Igrzyska Olimpijskie w Tokio na antenach TVP - konferencja prasowa

scena z: Otylia Jędrzejczak, SK: Igrzyska Olimpijskie w Tokio na antenach TVP - konferencja prasowa z udziałem Prezesa Zarządu TVP Jacka Kurskiego, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Krzysztof Ignaczak - Igrzyska Olimpijskie w Tokio na antenach TVP - konferencja prasowa

Krzysztof Ignaczak - Igrzyska Olimpijskie w Tokio na antenach TVP - konferencja prasowa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×