Gwiazdy na konferencji prasowej TVN7: Małgorzata Socha, Adriana Kalska, Julia Kamińska, Filip Bobek…

Konferencja TVN 7

Konferencja TVN 7

Gwiazdy TVN7 spotkały się na konferencji prasowej. Na czerwonym dywanie chętnie pozowali: Małgorzata Socha, Filip Bobek, Adriana Kalska... Kto jeszcze?

Gwiazdy stacji TVN 7 spotkały się podczas konferencji prasowej. Aktorzy, prezenterzy i celebryci spotkali się z dziennikarzami, by porozmawiać o nowej ofercie programowej stacji. Wraz ze startem wiosennej ramówki na ekranie nie zabrakło bowiem dobrze znanych widzom hitów, ale także nowości, które tłumnie przyciągną przed telewizory. Największe gwiazdy stacji tłumnie przybyły na imprezę i chętnie pozowały na ściance.

Zdecydowana większość z nich nie zapomniała jednak o tym, co dzieje się za naszą wschodnią granicą. Wyrażając solidarność z Ukrainą, mieli oni przypięte do ubrań kotyliony w barwach ukraińskiej flagi. Dla większości gwiazd, które mocno angażują się w pomoc ukraińskim uchodźcom, jest to chwila oddechu od trudnych przeżyć kilkunastu ostatnich dni. Dodatkowo na ściance Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał dumnie chwalili się tym, że zostaną rodzicami. Kto jeszcze pojawił się na imprezie?

Gwiazdy TVN7 na konferencji prasowej

Na konferencji prasowej TVN 7 nie zabrakło oczywiście największych gwiazd stacji. Na ściance pozowały między innymi gwiazdy serialu BrzydUla. Przed fotoreporterami zaprezentowała się między innymi Małgorzata Socha. Serialowa Violetta Kubasińska jak zwykle zachwyciła prostą i elegancką stylizacją. Na spotkanie wybrała ciemny garnitur, który postanowiła ożywić szpilkami w kobaltowym kolorze .Spodnie z wysokim stanem zdecydowanie podkreśliły jej smukłą talię. Do wszystkiego dobrała brązową torebkę. Postawiła na delikatny makijaż i rozpuszczone włosy.

Na ściance nie zabrakło także Julii Kamińskiej i Filipa Bobka, którzy grają w kultowym serialu główne role. Gwiazda wcielająca się w postać Uli również postawiła na prostotę i wybrała brązową marynarkę w połączeniu z szerokimi jeansami.

Ponadto na ściance pojawili się także: Adriana Kalska, Małgorzata Heteryk, Ernest Musiał, Natalia Majos, Łukasz Hryniewicki, Barbara Garstka. Zdjęcia gwiazd zobaczycie w naszej galerii.


Adriana Kalska

Adriana Kalska

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Julia Kamińska

Julia Kamińska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×