Gwiazdy na konferencji „Męskość ma wiele twarzy”: Maja Sablewska, Kasia Sokołowska, Anna Nowak, Tomasz Ossoliński

Gwiazdy na konferencji

Gwiazdy na konferencji

Maja Sablewska, Kasia Sokołowska, Anna Nowak, Tomasz Ossoliński... Gwiazdy na konferencji Męskość ma wiele twarzy. Zdjęcia.

20 października w warszawskiej Elektrowni Powiśle odbyła się konferencja Męskość ma wiele twarzy, podczas której goście mieli okazję dowiedzieć się, czym tak naprawdę jest męskość, równość i transformacja. Kampania ma na celu zbudowanie świadomości w społeczeństwie, że mężczyźni, tak jak i kobiety, mogą robić wszystko to, na co mają ochotę. Które gwiazdy wsparły inicjatywę?

Gwiazdy na konferencji Męskość ma wiele twarzy

W czwartek odbyła się konferencja Męskość ma wiele twarzy. Na imprezie pojawiła się między innymi Maja Sablewska, która wróciła niedawno do telewizji z programem 10 lat młodsza w 10 dni. Pokazała się w eleganckim, czarnym garniturze, który uzupełniła złotą biżuterią i czarną torebką Hermes Birkin wartą ok. 60 tysięcy złotych. Jak zawsze wyglądała nienagannie. Nie bez powodu jest jedna z najbardziej popularnych stylistek w naszym kraju.

Wśród gości była również Katarzyna Sokołowska, która całkiem niedawno po raz pierwszy została mama małego Iwo Lwa. Jurorka Top Model postawiła na białą koszulę, pasującą do niej kurtkę, jasne jeansy i zamszowe kozaki. Trzeba przyznać, że prezentuje się zjawiskowo. Zresztą sama gwiazda nie ukrywa, że wymarzone macierzyństwo daje jej wiele energii.

Oprócz wymienionych pań fotoreporterom pozowali: Anna Nowak, Tomasz Ossoliński, Piotr Czaykowski, Anna Kondratowicz, Magdalena Bogulak, Iwona Czapran, Maciej Lisowski, Mateusz Hładki.

Zdjęcia w naszej galerii.


Maja Sablewska - konferencja Męskość ma wiele twarzy

Maja Sablewska - konferencja Męskość ma wiele twarzy

Kasia Sokołowska - konferencja Męskość ma wiele twarzy

Kasia Sokołowska - konferencja Męskość ma wiele twarzy

Tomasz Ossoliński - konferencja Męskość ma wiele twarzy

Tomasz Ossoliński - konferencja Męskość ma wiele twarzy

Komentarze

  • Gość pisze:

    niektorzy zyja jeszcze w przeszkolu a mld ludzi jest na etapie wyciskania pryszcza na tiku przed 1 randka krolowa lodu zrezygnowala a lodowy krol coco jumbo i do przodu duszki czuwaja i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×