Szukaj

Gwiazdy na konferencji Joanny Przetakiewicz. Ciężarna Kurdej-Szatan skradła show na czerwonym dywanie

Konferencja

Konferencja

Znane gwiazdy pojawiły się na konferencji Joanny Przetakiewicz. Jednak całe show skradła ciężarna Barbara Kurdej-Szatan. W białej kreacji uśmiechała się do zdjęć.

Joanna Przetakiewicz to niezwykle przedsiębiorcza bizneswoman. W swoim zabieganym życiu nie zapomina również o kobietach, które nie mają w sobie tyle siły i potrzebują wsparcia. Ogromną popularność, którą zdobyła dzięki sukcesowi swojej modowej marki La Mania, postanowiła wykorzystać w bardzo słusznej sprawie. Właścicielka domu mody stworzyła ogólnopolski projekt Era Nowych Kobiet, do którego zaprosiła szereg znanych i cenionych Polek.

Ostatnio zdecydowała się odwiedzić 12 miast w najdalszych zakątkach kraju. Uczestniczki przedsięwzięcia mogły spotkać kilkudziesięciu ekspertów z dziedziny prawa i psychologii. To jednak nie wszystko. Projektantka wydała także książkę pt. Nie bałam się o tym rozmawiać. Jej bohaterki to niezwykle silne kobiety, którym po traumatycznych przejściach udało się na nowo zbudować swoje życie.

Gwiazdy na podsumowaniu akcji Joanny Przetakiewicz

Dziś obyła się konferencja w ramach podsumowania projektu #Niebojesie. Zorganizowana została w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Obecna była na niej założycielka i liderka ruchu Era Nowych Kobiet Joanna Przetakiewicz, która wygłosiła przemówienie i podziękowanie. Ubrała się w t-shirt promujący hasło przewodnie, oraz eleganckie czarne spodnie, które zestawiła z fioletowymi szpilkami.

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

W spotkaniu uczestniczył również rzecznik praw obywatelskich Adam Bodnar, profesor Piotr Płoszajski, socjolog dr Tomasz Sobierajski.

akcja #Niebojęsię

akcja #Niebojęsię

Nie zabrakło również gwiazd, znanych z pierwszych okładek gazet. Pojawiła się między innymi Paulina Koziejowska ubrana w białą sukienkę z niebieskimi wzorami oraz Magdalena Lamparska, ubrana w biały t-shirt i czarne spodnie. Swą stylizację dopełniła czarną, luksusową torebkę od Yves Saint Laurent.

Jednak wśród wszystkich zaproszonych gości największą furorę zrobiła ciężarna Barbara Kurdej-Szatan. Zjawiła się w białej kreacji, uwydatniającej jej duży ciążowy brzuszek. Całość uzupełniła białą marynarką. Na nogi założyła wysokie szpilki na cienkim paseczku. Wyglądała rewelacyjnie. Mimo swojego zaawansowanego stanu znalazła chwilę, by z uśmiechem pozować do zdjęć.

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Relacja z wydarzenia w galerii.


Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz, Adam Bodnar

Joanna Przetakiewicz, Adam Bodnar

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×