Gwiazdy na konferencji „Azja Express”: Reni Jusis, Adam Zdrójkowski, Paulina Krupińska, Wojciech Łozowski…

Azja Express 3

Azja Express 3

Azja Express rusza z trzecią edycją. Gwiazdy spotkały się na konferencji prasowej promującej program. Kto się pojawił? Znani i lubiany tłumnie ruszyli na ściankę. 

Azja Express to jeden z najciekawszych programów proponowanych przez TVN. To właśnie w nim znani i lubiani mogą pokazać się z zupełnie innej strony. W reality show pojawia się kilka gwiazdorskich duetów. Muszą sobie poradzić za granicą, dysponując jednym dolarem na dzień na osobę i nierzadko są wystawieni na bardzo ekstremalne sytuacje.

Dotychczas zrealizowano już dwie edycje show. Trzecia startuje w wiosennej ramówce. Wyścig, w którym biorą udział gwiazdy odbył się w Turcji, Gruzji i w Uzbekistanie. Już kilka tygodni temu do mediów docierały plotki o tym, kto weźmie udział w programie. Mówiono o Paulinie Krupińskiej i Reni Jusis. W sieci pojawiło się też wideo, na którym wyszło na jaw, że w show wystąpią Andziaks i Luka.

Premierowe odcinki programu już za pasem, a gwiazdy biorące w nim udział, spotkały się, aby promować nową edycję. Nie zabrakło też reporterów i zdjęć prosto z czerwonego dywanu. Kto się pojawił?

Gwiazdy na konferencji Azja Express – zdjęcia

W rywalizacji, która odbywa się w naprawdę ekstremalnych warunkach wzięło udział aż osiem par. Znani i lubiani chętnie podjęli się trudnego wyzwania, jakim jest nie tylko wyścig z wieloma przeszkodami, ale też umiejętność odnalezienia się w trudnych warunkach. Musieli zrezygnować z wielu wygód i spróbować życia, jakiego w większości do tej pory nie znali.

Teraz gwiazdy biorące udział w trzeciej edycji Azja Express spotkały się na konferencji prasowej. Chętnie też pozowały na czerwonym dywanie. Na zdjęciach widzimy: Adama Zdrójkowskiego z ojcem, Czesława Mozila z żoną Dorotą, Pauliną Krupińską. Reni Jusis, Krystiana Pesta z siostrą Oliwią, czy Wojciecha Łozowskiego i Bartosza Kochanka.

Zdjęcia z konferencji zobaczycie w naszej galerii.

Paulina Krupińska o programie Azja Express

Paulina Krupińska kilka tygodni temu udzieliła wywiadu reporterce Jastrząb Post. Opowiedziała tam o udziale w programie Azja Express. Przyznała, że udział w ekstremalnym reality show mocno wpłynął na jej życie.

Z tego programu wydaje mi się,  że nikt nie wraca już taki sam. To, co nas tam spotkało, pozwoliło nam docenić to, że kiedy mamy zdrowie, dach nad głową i kiedy mamy co włożyć do garnka, dzieci mają możliwość edukacji to jesteśmy bogaczami.

Kto najbardziej cierpiał podczas realizacji nagrań?

Jeżeli kamera nagrywa nas przez 12 godzin i ja nie wiem, jakim cudem oni pokażą 16-stkę uczestników, która przeżywała coś w ileś dni, w godzinnym odcinku. Nie jestem sobie w stanie tego wyobrazić, jak musiał montażysta i ekipa, która to montowała cierpieć.


Adam Zdrójkowski, Dariusz Zdrójkowski

Adam Zdrójkowski, Dariusz Zdrójkowski

Reni Jusis, Remigiusz Dorawa

Reni Jusis, Remigiusz Dorawa

Wojciech Łozowski, Bartosz Kochanek

Wojciech Łozowski, Bartosz Kochanek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×