Gwiazdy na „Koncercie Wdzięczności”: Katarzyna Bujakiewicz, Urszula, Beata Kozidrak

Gwiazdy na Koncercie Wdzięczności

Gwiazdy na Koncercie Wdzięczności

Katarzyna Bujakiewicz, Urszula, Beata Kozidrak, Krzysztof, Piotr i Chris Cugowscy... Gwiazdy na Koncercie Wdzięczności. Zdjęcia.

Koncert Wdzięczności to impreza, którą w tym roku zainaugurowała TV Puls. Odbył się w piątek 29 kwietnia, w Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Telewizyjna emisja imprezy odbędzie się 11 maja w TV Puls. Koncert poprowadziła Katarzyna Bujakiewicz.

Fundacja TV Puls Pod Dębem od ponad 9 lat pomaga seniorom. Uwrażliwia na potrzeby osób starszych, ich sytuację, edukuje, buduje zrozumienie i międzypokoleniowy dialog. Wskazuje, jak ważna jest rozmowa i poszukiwanie pozytywnych rozwiązań całego mnóstwa problemów, z którymi boryka się wciąż rosnąca grupa naszego społeczeństwa. Wspiera materialnie i rzeczowo potrzebujących ludzi starszych.

Jestem dumna i szczęśliwa, że udało nam się zrealizować nasze marzenie – zagramy dla Seniorów wielki Koncert! Chcemy w ten sposób pokazać, czemu tak ważna jest wdzięczność wobec naszych Rodziców i Dziadków, jak warto i jak trudno jest czasem powiedzieć proste „Dziękuję” czy „Kocham”. Będzie dużo dobrej muzyki, zabawy i ogromna dawka emocji. A wszystko to w szczytnym celu. Chcemy pomagać jeszcze więcej! Dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tego wielkiego przedsięwzięcia, jakim jest „Koncert Wdzięczności” Fundacji TV Puls „Pod Dębem – powiedziała Erin Dąbska, Prezes Fundacji TV Puls „Pod Dębem”.

Dariusz Dąbski, Prezes Telewizji Puls zapewnił, że koncert został profesjonalnie zrealizowany.

Zespół Telewizji Puls prowadzi intensywne prace nad realizacją tego wydarzenia, dołożymy wszelkich starań, aby było ono na najwyższym poziomie. Wszystko robimy z myślą o naszych Widzach i Seniorach – powiedział.

Na wydarzeniu nie zabrakło gwiazd.

Gwiazdy na Koncercie Wdzięczności. Kto się pojawił?

29 kwietnia w Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbył się Koncert Wdzięczności Telewizji Puls i Fundacji TV Puls Pod Dębem. Na scenie wystąpili artyści związani z Lublinem: Beata Kozidrak, Urszula, Krzysztof, Piotr i Chris Cugowscy, Emilia Komarnicka-Klynstra, Redbad Klynstra-Komarnicki, Natalia Wilk i Mateusz Jaroszewski.

Artyści zaśpiewali przy akompaniamencie orkiestry Tomasza Momota with UMCS oraz Chóru Akademickiego UMCS im. Jadwigi Czerwińskiej. W trakcie koncertu odbyła się również premiera hymnu Fundacji Telewizji Puls Pod Dębem pod tytułem Oczy, do którego słowa napisał Jacek Cygan.

Zdjęcia w galerii.


Emilia Komarnicka, Redbad Klynstra - Koncert Wdzięczności

Emilia Komarnicka, Redbad Klynstra - Koncert Wdzięczności

Redbad Klynstra - Koncert Wdzięczności

Redbad Klynstra - Koncert Wdzięczności

Emilia Komarnicka - Koncert Wdzięczności

Emilia Komarnicka - Koncert Wdzięczności

Komentarze

 • Gość pisze:

  Koncert wdzięczności? Komu, za co? Dlaczego?

 • Gość pisze:

  Beata nie na odwyku?coż mogłaby popracować nad wizerunkiem i wreszcie się pozbyć tej koszmarnej peruki.Urszula księżyc w pełni Piotr Cugowski chudziutki chyba przesadził

 • Gość pisze:

  Kozidrak w tych spodniach okropnie.

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia jedz nad morze kocyk piwko a moźe oczko ktoś puści sr..m na oćzka potem oczy bolą ha ha co masz napisane ćhce tylko źobaczyc tych wybranców bo coś czuje źe będzie grubo ha ha rumun to się już turla ze śmiechu waźą się losy świata to darmozjady jedyne co się wazy to śm..ód w gaciach bo nacisne guzik ok ha ha ja to zrobie bo mi szkoda czasu na dur..oty byle hajs się zgadzał i to tyle

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia jedz nad morze kocyk piwko a moźe oczko ktoś puści sr..m na oćzka potem oczy bolą ha ha co masz napisane ćhce tylko źobaczyc tych wybranców bo coś czuje źe będzie grubo ha ha rumun to się już turla ze śmiechu waźą się losy świata to darmozjady jedyne co się wazy to śm..ód w gaciach bo nacisne guzik ok ha ha ja to zrobie bo mi szkoda czasu na dur..oty i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×