Gwiazdy na koncercie TVP w Jastarni: Urszula, Sylwia Grzeszczak, Ewelina Lisowska,

Gwiazdy na koncercie w Juracie

Urszula, Sylwia Grzeszczak, Ewelina Lisowska... Gwiazdy na koncercie Telewizji Polskiej w Jastarni. Zdjęcia.

Wakacyjne Hity Wszech Czasów – koncert TVP i Programu 3 Polskiego Radia w Jastarni rozgrzał publiczność zgromadzoną pod sceną. W ciągu ponad dwóch godzin wystąpiło kilkunastu zespołów, a zagranych zostało blisko 30 utworów.

Będą to polskie hity, nasze utwory, które zawsze kojarzą się z ciepłem, szumem fal. Przepis na sukces – to się nie może nie udać! – mówił wcześniej na temat wydarzenia Łukasz Ciechański, kierownik redakcji muzycznej Trójki.

Przygotowania do imprezy trwały wiele tygodni, jak mówił w Programie 3 Polskiego Radia producent koncertu Michał Mackiewicz:

Sam proces budowy sceny zajmuje 2 tygodnie plus potem tydzień demontażu, a prace koncepcyjne zajęły nam 1,5 miesiąca. Aby postawić scenę na plaży, musieliśmy ją utwardzić, w związku z tym przywieźliśmy tutaj 500 betonowych płyt, każda waży 2,5 tony. I dopiero na tym mogliśmy postawić konstrukcję, którą przypięliśmy do plaży, ponieważ jest tu dość wietrznie. Taka scena, razem ze scenografią i całym sprzętem, wypełniła 25 tirów – opowiadał na antenie.

Gwiazdy na koncercie TVP w Jastarni. Kto się pojawił?

Plejada polskich gwiazd pojawiła się na koncercie w Jastrani zorganizowanym przez TVP. Piosenki, które wszyscy znają i kochają, wybrzmiały ze sceny. Plaża i muzyka, która kojarzy się z latem, ciepłem i szumem fal. Telewizja Polska wraz z Programem 3 Polskiego Radia i miastem Jastarnia, przygotowała wyjątkowy koncert Wakacyjne hity wszech czasów.

Na jednej z piękniejszych plaż na polskim wybrzeżu wystąpili m.in.: Urszula, Sylwia Grzeszczak, Felicjan Andrzejczyk, Sebastian Riedel, Damian Ukeje, Ewelina Lisowska, Czerwone Gitary, Łzy, Loka, Big Day, Piersi, Feel, a także gwiazda zagraniczna, wokalista i producent muzyczny – Arash, który wykonał swój hit Temptation.

W Jastarni zabrzmiały największe wakacyjne hity: Agnieszka, Historia pewnej znajomości, Bałkanica, Dmuchawce, latawce, wiatr, W stronę słońca, W dzień gorącego lata, Całuj mnie, Jolka Jolka i wiele innych letnich przebojów, do których choreografię przygotowali tancerze pod opieką Agustina Egurroli.

Koncert poprowadzili Marzena Kawa i Karol Gnat.

Zdjęcia w galerii.


Urszula - Wakacyjne Hity Wszech Czasów - koncert TVP w Jastarni

scena z: Urszula, fot. Baranowski/AKPA

Sylwia Grzeszczak - Wakacyjne Hity Wszech Czasów - koncert TVP w Jastarni

Sylwia Grzeszczak - Wakacyjne Hity Wszech Czasów - koncert TVP w Jastarni

Sara Chmiel - Wakacyjne Hity Wszech Czasów - koncert TVP w Jastarni

scena z: Ewelina Lisowska, fot. Baranowski/AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×